JAV po audros iš dangaus nukrito daugiau nei 100 negyvų žąsų VIDEO

Migruojantį žąsų būrį per JAV Idaho valstiją ištiko tikra tragedija, kuomet paukščiai pakliuvo į audrą ir į juos trenkė žaibas. 
Daugiau nei šimtas paukščių iš dangaus krito permirkę nuo lietaus, o jų kūnai buvo skaudžiai apdaužyti golfo kamuoliuko krušos ledų. 
49972cc1.jpg
Katie Terhune | Twitter
Deja, bet atvykus specialistams į vietą nei vieno paukščio nepavyko rasti gyvo. 51-as paukštis buvo rastas automobilių stovėjimo aikštelėje, o dar 61-as surastas ant netoliese buvusio sandėlio stogo.
Pirmasis į vietą atvykęs Jacob Berl apžiūrėjęs keletą sparnuočių pamatė, kad jų plaučiai susprogę. Vyras teigė, kad vaizdas tikrai buvo liūdnas ir tokių nelaimių tikrai nesinorėtų matyti.
Žaibas gali nužudyti visą paukščių būrį, nes jie skrenda ganėtinai aukštai ir arti vienas kito. Norint kuo geriau suprasti kaip žaibavimas paveikė paukščius, keletas jų pavyzdžių išsiųsti į laboratorijas detalesniems tyrimams.
Maždaug apie 60000 paukščių kasmet migruoja iš Kalifornijos ir Kalifornijos pusiasalio į šiaurę per valstijas, ir, deja, tai ne pirmas toks masinės žūties atvejis.

 

Gismeteo.lt 

Dalintis:

Taip pat skaitykite