Nieko sau svečias: Norvegijoje į atokų salos viešbutį įsilaužė lokys

www.lzinios.lt
Ką darytumėte, jei atėję į darbą rastumėte baltąjį lokį? Norvegijoje, vienoje iš Svalbardo salų, gyvenanti Malin Stark nesutriko.
Sekmadienio rytą į darbą viešbutyje „Isfjord Radio“ atėjusi M. Stark labai susierzino, kai pamatė apgadintas sandėlio duris ir lokio pėdsakus, mat visai neseniai jos buvo pakeistos.
Tačiau moteris nė nenutuokė, kad plėšrūnas vis dar šeimininkauja patalpoje.
Žvilgtelėjusi į vidų ji pamatė pradarytas maisto produktų pakuotes ir išvartytus vyno butelius. Darbuotoja staiga išgirdo keistą garsą ir akimirksniu suprato, jog įsibrovėlis vis dar sandėlyje.
Malin prisipažino, kad tuo metu ją užplūdo adrenalinas. Moteris skubiai pasišalino ir pranešė apie „svečią“ viešbučio personalui.
Šis susisiekė su Svalbardo gubernatoriumi, o jis pasiuntė gelbėjimo komandą.
Regis, sraigtasparnio garsas padėjo iškrapštyti įsibrovėlį iš namelio.
c3d1746f.jpg
© Malin Stark | thelocal.no
Žvėris spruko pro ankštą langą ir nuskubėjo jūros link.
„Isfjord Radio“ atstovė Renate Pedersen pasakojo, kad lokys sušlamštė visas šokolado atsargas. Šie gyvūnai aplanko viešbutį jau ne pirmą kartą. Pernai čia buvo atklydusi septynių lokių kompanija.
c22ecd83.jpg
© Malin Stark | thelocal.no
Ši gana atoki vieta traukia Arkties gamtą pažinti norinčius turistus. Svalbarde gyvena 2600 žmonių, o lokių – daugiau kaip 3000. Salos gyventojai nesivargina rakinti namų durų – jei imtų persekioti baltasis lokys, būtų galima greitai pasislėpti.
 
0b800c26.jpg
 

Dalintis:

Taip pat skaitykite