Seniausiam pasaulio katinui – 30 metų

www.lzinios.lt
Rablas gyvena su savo 50 metų šeimininke Michele Heritage Ekseteryje, Devono grafystėje Anglijoje. Per jo 30-ąjį gimtadienį katinui nemokamai buvo patikrinta sveikata ir jis buvo pavaišintas mėgstamais skanėstais.
465bfae4.jpg
© Gjallarhornet | Twitter
Vietos ligoninėje dirbanti Rablo šeimininkė sako, kad jis yra mielas katinas, bet su amžiumi tapo niurzga. Michele gavo dovanų katinėlį prieš pat savo 20-ąjį gimtadienį dar visai mažutį.
Ji nelinkusi daryti iš Rablo įžymybės, nors greičiausiai jis dabar yra seniausias pasaulyje gyvenantis katinas.
Tačiau šitokiu savo katino laimėjimu moteris be galo didžiuojasi. Jiedu nesiskiria nuo 1988 metų gegužės.
Didelis pūkuotas Meino meškėno tipo katinas, atsižvelgiant į jo amžių, kuris prilygsta 137 žmogaus metams, yra puikios būklės.
Prižiūrėti katiną Michelei padeda veterinarai. Rablas turi padidėjusį kraujo spaudimą ir jam reikia nuolat vartoti vaistus. Katiną klinikoje prižiūrintis Shaunas Moore'as sakė, jog tai seniausias pacientas jų registracijos knygose.
0e46e95e.jpg
© SWNS | SWNS
„Ko gero, Rablas yra seniausias Jungtinėje Karalystėje, bet laikosi visai nebloga, – tvirtino Sh. Moore'as. – Jam patiko medicininė apžiūra, kačių pienas ir „Felix“ ėdalas.
Už nemokamus vaistus visam kitam mėnesiui, kuriuos gavo dovanų iš „City Vets“, jis nebuvo toks dėkingas.“
Tokio pat amžiaus kaip Rablas buvo Siamo katinas Skuteris iš Mansfildo, Teksaso (JAV), 2016 metų balandį įrašytas į Guinnesso rekordų knygą, bet neilgai džiaugęsis rekordininko titulu.
Visų laikų seniausia kate pasaulyje pagal rekordų knygas laikoma Krym Paf, su šeimininku Jake'u Perry gyvenusi Ostine, Teksase. Katė išvydo šį pasaulį 1967 metų rugpjūčio 3 dieną, o jį paliko 2005 metų rugpjūčio 5-ąją – Krym Paf išgyveno 38 metus ir 3 dienas.
bc5e2ac0.jpg
 

Dalintis:

Taip pat skaitykite