Orų prognozė: žiemos malonės – negailės sniego, šaltis atslūgs

Artimiausiomis dienomis peizažas tikrai primins žiemą, nes ši pagaliau nepagailės sniego, o šaltis bus švelnesnis. 
Šiandien šalyje žiema išsijuosus vykdys sniego barstymo darbus. Nepastovios krypties vėjas jau bus ramesnis. Dienos metu išsilaikys silpnai neigiama temperatūra. Vilniuje, Kaune ir pajūryje vyraus –3–2 laipsnių šaltukas. Šiaulių ir Panevėžio apylinkėse bus apie –4 laipsnius šalčio.
7303724f.jpg
© Lina Latvienė | Varėna | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Ketvirtadienį vyraus vidutinio stiprumo pietinių krypčių vėjas. Nakties valandomis daugelyje vietovių snyguriuos. Šals jau nebe taip stipriai ir temperatūra svyruos tarp –6–1 laipsnio.
Įdienojus daug kur bus apie nulį, o pajūryje termometrai fiksuos teigiamą temperatūrą, čia krituliai bus mišresni. Kitose vietovėse protarpiais iškris vos viena kita snaigė. Vakarėjant šals stipriau, daug kur bus slidu.
d3a0cb4b.jpg
© Liuda Mickutė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Penktadienį atslinks nauja sniego banga. Tiek naktį, tiek dieną išsilaikys nedidelis –5–0 laipsnių šaltukas. Pūs gūsingas nepastovios krypties vėjas.
a910a919.jpg
© Augustina Piečienė | Mosėdis Skuodo raj. | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Gismeteo.lt 
Draudžiama GISMETEO paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse ar kitaip platinti ir kopijuoti be sutikimo. Jei sutikimas gautas privaloma nurodyti GISMETEO kaip informacijos šaltinį.
 

Dalintis:

Taip pat skaitykite