Orų prognozė: po švelnesnio šeštadienio atšals smarkiau

Šiandien šalyje vyraus švelnesni orai, numatomi krituliai. Daug kur snigs, vietomis numatomi mišrūs krituliai, galimas plikledis. Pūs nestiprus nepastovios krypties vėjas.
Vilniuje ir pajūryje dieną bus apie 1, Kaune apie 2 laipsnius šilumos. Šiauliuose išsilaikys 1 laipsnio šaltukas, Panevėžyje bus apie nulį. 
fb387652.jpg
© Augustina Piečienė | Mosėdis Skuodo raj. | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Nuo sekmadienio orai bus vis šaltesni
Sekmadienį vietomis negausiai pasnigs, kai kur galimi ir pragiedruliai. Pūs vidutinio stiprumo šiaurės vakarų krypties vėjas. 
Naktį vyraus plikledis, temperatūra svyruos 3–6 laipsnių šalčio, vietomis laipsniu kitu bus šalčiau. Dieną Vilniuje ir Šiauliuose bus apie 2, Kaune ir Panevėžyje apie 1 laipsnį šalčio. Pajūryje temperatūra sieks nulį.
c9c64888.jpg
© Lina Latvienė | Varėna | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Pirmadienį taip pat daug kur snyguriuos. Naktį vyraus 3–9, rytinėje šalies dalyje 12 laipsnių šaltis. Dieną temperatūra daug kur prisiartins prie nulio laipsnių, šilčiau bus pajūryje, o silpnai neigiama temperatūra išliks rytų Lietuvoje.
Per kitas dvi paras pasnigs vis rečiau, daugės pragiedrulių. Naktimis vietomis temperatūra kris iki 16 laipsnių šalčio, vyraus šiaurės rytų vėjas. Dienomis taip pat spaus šaltukas.
ad73a52c.jpg
© Lina Latvienė | Varėna | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Gismeteo.lt 
Draudžiama GISMETEO paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse ar kitaip platinti ir kopijuoti be sutikimo. Jei sutikimas gautas privaloma nurodyti GISMETEO kaip informacijos šaltinį.
 

Dalintis:

Taip pat skaitykite