Orų prognozė: ruoškitės – tokių šalčių šią žiemą dar nebuvo

Šiandien šalyje negausiai pasnigs vos kai kur, vietomis pradžiugins pasirodžiusi saulė. Dvelks silpnas šiaurės, šiaurės rytų krypties vėjas.
Vilniuje dieną bus apie –5, Kaune apie –4 laipsnius šalčio. Šiaulių ir Panevėžio apylinkėse šals iki –6 laipsnių. Prie jūros ir šalies pietuose temperatūra sieks –3 laipsnius šalčio.
a9c909a4.jpg
© Augustina Piečienė | Mosėdis Skuodo raj. | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Nuo ketvirtadienio į šalį aktyviau brausis arktinės oro masės, tad temperatūra kris dar žemiau. Sulauksime dar šią žiemą neregėtų šalčių.
Ketvirtadienį išsilaikys šiaurės rytų, rytų krypties vėjas. Vietomis jis bus vos stipresnis, tad jutiminė temperatūra lauke keliais laipsniais bus žemesnė.
9ff70467.jpg
© Lina Latvienė | Varėna | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Nakties metu vietomis šiauriniuose šalies rajonuose atšals iki –19 laipsnių. Kai kur truputį pasnigs, šalyje vyraus –15–11 laipsnių šaltis. Kiek silpniau, iki –9–8 laipsnių, šals Kuršių nerijoje ir šalies pietuose, tačiau ryte net ir čia temperatūra gali pažemėti iki –11–10 laipsnių.
Diena daug kur bus saulėta ir gerokai šaltesnė nei trečiadienis. Vilniuje bus apie –10, Kaune ir Panevėžyje apie –8 laipsnius šalčio. Šiauliuose vyraus –9, prie jūros ir šalies pietuose –7–6 laipsnių temperatūra.
dcacfe53.jpg
© Liuda Mickutė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Penktadienį temperatūra kris dar žemiau. Nakties metu vyraus –21–14 laipsnių šaltis. Rytinėje šalies dalyje kai kur atšals iki –24 laipsnių. Dienos metu pūs silpnas pietinių krypčių vėjas. Vilniuje bus apie –10, Kaune ir šalies pietuose apie –7 laipsnius šalčio. Šiauliuose ir Panevėžyje termometrai fiksuos –9, pajūryje –4 laipsnius šalčio. Antroje dienos pusėje iš šiaurės vakarų atslinks sniegu nešini debesys.
Šeštadienį vietomis pasnigs, šals vos silpniau, tačiau sekmadienį šaltis ir vėl sustiprės. Tad net ir savaitgalį nesulauksime didesnių pokyčių.
feebf1de.jpg
© Augustina Piečienė | Mosėdis Skuodo raj. | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Gismeteo.lt 
Draudžiama GISMETEO paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse ar kitaip platinti ir kopijuoti be sutikimo. Jei sutikimas gautas privaloma nurodyti GISMETEO kaip informacijos šaltinį.
 

Dalintis:

Taip pat skaitykite