Orų prognozė: savaitgaliui oras – lyg užsakytas, beliks mėgautis

Trečiadienis bus vėsiausia šios savaitės diena, pūs gūsingas rytų krypties vėjas. Gera žinia ta, kad bent jau bus saulėta, be kritulių.
Vilniuje, Panevėžyje ir prie jūros oras šils iki 11, Kaune iki 12 laipsnių. Šiauliuose bus apie 10, šalies pietuose apie 13 laipsnių šilumos.
3a9475b2.jpg
© Vytalius Judickas | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Ketvirtadienį taip pat išsilaikys sausi orai, vietomis dangų niaukstys debesys ir toliau pūs gūsingas rytų vėjas. Nakties metu temperatūra svyruos tarp 1–6 laipsnių šilumos, vietomis šiaurinėje šalies dalyje gali būti ir vėsiau.
Dieną Vilniuje ir pajūryje bus apie 11 laipsnių šilumos. Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir šalies pietuose vyraus 12 laipsnių šiluma.
c6c11b5b.jpg
© Lina Latvienė | Varėna | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Penktadienį oras sušils labiau, kritulių nenumatoma. Rytų vėjas nenurims. Nakties valandomis temperatūra svyruos tarp 2–8 laipsnių šilumos. Dieną Vilniuje ir Kaune termometrai fiksuos 16, šalies pietuose 17 laipsnių. Šiauliuose, Panevėžyje ir prie jūros bus apie 15 laipsnių šilumos.
Savaitgalį vyraus silpnesnis, nepastovios krypties vėjas. Protarpiais nuvilnis trumpalaikis lietus, galima perkūnija. Temperatūra stiebsis dar aukščiau ir dienomis oras šils iki 16–20, o šalies pietuose ir iki 22 laipsnių.
e35f331e.jpg
© Indrė Rimkutė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Gismeteo.lt 
Draudžiama GISMETEO paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse ar kitaip platinti ir kopijuoti be sutikimo. Jei sutikimas gautas privaloma nurodyti GISMETEO kaip informacijos šaltinį
 

Dalintis:

Taip pat skaitykite