Orų prognozė: lietus jau pakeliui

Šią savaitę danguje jau vyks permainos: jame vis dažniau matysime lietaus ir perkūnijos debesis. Nors įspūdingas karštis atslūgs, orai ir toliau bus maloniai šilti. 
Šiandien kukliai palis tik kai kur. Antroje dienos pusėje išaugs debesuotumas. Temperatūra bus žemesnė nei savaitgalį, atgaivins gūsingas rytų vėjas. 
Vilniaus ir Kauno apylinkėse dangumi plauks tai didesni, tai mažesni debesys. Dienos metu oras sušils iki 23 laipsnių. Šiauliuose termometrai fiksuos 23, pajūryje 22 laipsnius šilumos. Vyraus nepastovus debesuotumas.
70b43bd3.jpg
© Augustina Piečienė | Mosėdis | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Antradienį, antroje nakties pusėje, iš rytų į šalį atkeliaus lietaus debesys. Dienos metu jau lis daug kur, vietomis griaudės perkūnija. Pūs rytinių krypčių vėjas.
Vilniaus ir Kauno apylinkėse dangų niaukstys debesys, nuvilnis lietus. Naktį termometrai fiksuos 13, dieną 20 laipsnių šilumos. Šiauliuose naktį be žymesnių kritulių, bus apie 13 laipsnių šilumos. Dienos metu oras sušils iki 18 laipsnių, varvės dangus. Pajūryje lietus apsilankys dieną. Naktį vyraus 15, dienos metu 18 laipsnių šiluma.
fa99e1da.jpg
© Lina Stripeikienė | Sereikiai | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Trečiadienio naktį numatomi pragiedruliai. Pirma dienos pusė bus graži, o įdienojus dangumi vėl keliaus debesys su lietumi. Vyraus truputį šiltesnis oras.
Vilniuje ir Kaune naktis bus giedra, vyraus 12 laipsnių šiluma. Dienos metu išaugs debesuotumas, gali palyti. Temperatūra kils iki 24 laipsnių. Šiaulius lietus gali ir aplenkti. Naktis bus žvaigždėta, termometrai fiksuos 10 laipsnių. Įdienojus daugės debesų, oras sušils iki 22 laipsnių. Pajūryje pirma paros pusė bus giedra, vyraus 12 laipsnių temperatūra. Dienos metu saulės spinduliai orą sušildys iki 22 laipsnių, antroje dienos pusėje išaugs debesuotumas, lietaus tikimybė maža.
4e77d69e.jpg
© Lina Latvienė | Varėna | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Ketvirtadienį taip pat prireiks skėčio, galima perkūnija. Temperatūra keisis mažai. Pūs vidutinio stiprumo pietryčių krypties vėjas.
Vilniaus ir Kauno apylinkėse nedideli debesys protarpiais pasitaškys lietumi. Naktį bus apie 14, dieną apie 23 laipsnius šilumos. Šiauliuose vyraus nepastovus debesuotumas. Naktį be kritulių, temperatūra sieks 14 laipsnių šilumos. Dieną palis dažniau, oras šils iki 21 laipsnio. Pajūryje debesys tai susibėgs, tai vėl skirstysis, protarpiais lynos. Naktį bus apie 15, dieną apie 22 laipsnius šilumos.
f1ff1b67.jpg
© Liuda Mickutė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Penktadienio naktis ir pirma dienos pusė daug kur bus giedra. Po pietų per šalį vėl slinks lietaus ir perkūnijos debesys.
Vilniuje ir Kaune nakties dangus bus skaidrus, vyraus 13 laipsnių šiluma. Po pietų numatomi trumpalaikiai lietūs, perkūnija. Oras sušils iki 23 laipsnių. Šiauliuose nakties ir ryto dangus bus giedras, numatoma 12 laipsnių temperatūra. Dienos metu debesys atneš lietaus, grūmos perkūnija. Termometrai fiksuos 22 laipsnius šilumos. Pajūryje numatomas griaustinis, trumpi lietūs. Naktį bus apie 14, dieną apie 20 laipsnių šilumos.
152322da.jpg
© Lina Latvienė | Varėna | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Gismeteo.lt 
Draudžiama GISMETEO paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse ar kitaip platinti ir kopijuoti be sutikimo. Jei sutikimas gautas privaloma nurodyti GISMETEO kaip informacijos šaltinį
 

Dalintis:

Taip pat skaitykite