Orų prognozė: lietus ir gaiva ilgai neužsibus

Šiandien šalyje dangų niaukstys debesys, kurie turėtų atnešti ir taip laukiamų kritulių. Lietaus intensyvumas skirsis skirtingose šalies dalyse, kai kur grūmos perkūnija. Numatomas gūsingas pietų, pietvakarių krypties vėjas. Karštis jau daug kur atslūgs, aukščiausiai temperatūra ir toliau kils šalies pietuose.
Vilniaus ir Kauno apylinkėse temperatūra svyruos apie 25 laipsnius. Šiauliuose numatoma 23, pajūryje 19 laipsnių šiluma.
b36b30d8.jpg
Lina Latvienė | Varėna | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Antradienio naktį vietomis dar lynos, o dienos metu praslinks trumpas, bet negausus lietus. Numatomas smarkokas vakarinių krypčių vėjas, vyraus permainingas debesuotumas.
Vilniuje ir Kaune naktį temperatūra svyruos apie 13 laipsnių, didesnė tikimybė, jog Vilniuje palis. Dienos metu pro debesis žvilgčios saulė, iškris dar vienas kitas lašas lietaus. Oras sušils iki 22 laipsnių. Šiauliuose naktį be žymesnių kritulių, vyraus 12 laipsnių šiluma. Dienos metu nuvilnis trumpas lietus, temperatūra kils iki 20 laipsnių. Pajūryje naktį termometrai fiksuos 14, dieną 17 laipsnių. Antroje dienos pusėje dangumi keliaus debesys, iš kurių truputį palis.
bb766692.jpg
Augustina Piečienė | Mosėdis | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Trečiadienį pūs vėsokas šiaurės vakarų vėjas, vos vienas kitas lašas iškris tik kai kur.
Vilniuje ir Kaune naktį temperatūra sieks 12, dieną 23 laipsnius šilumos. Dienos metu gali truputį palyti. Šiauliuose debesuotumas bus mažas. Naktį vyraus 11, įdienojus 21 laipsnio šiluma. Pajūryje bus giedra. Naktį bus apie 12, dieną apie 19 laipsnių šilumos.
4fb65a73.jpg
Lina Latvienė | Varėna | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Ketvirtadienį be kritulių, vyraus ganėtinai giedras dangus, o temperatūra vėl kils aukščiau.
Vilniaus ir Kauno apylinkėse naktį bus apie 13, dieną apie 24–25 laipsnius šilumos. Dangumi keliaus nedideli debesys, lietaus jie neatneš. Šiauliuose bus giedra. Naktį vyraus 11, dieną  23 laipsnių šiluma. Pajūryje taip pat vyraus skaidrus dangus. Naktį termometrai fiksuos 12, dienos metu 21 laipsnį šilumos.
596e1b67.jpg
Augustina Piečienė | Mosėdis | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Penktadienis bus vasariškai karštas. Po pietų vietomis išaugs debesuotumas, vėl gali palyti.
Vilniuje ir Kaune pirmoje paros pusėje be kritulių, bus giedra. Tuo metu temperatūra svyruos apie apie 14 laipsnių šilumos. Dienos metu dangų niaukstys debesys, termometrų stulpeliai šoktels iki 27 laipsnių. Šiauliuose naktis bus giedra, vyraus 13 laipsnių šiluma. Dieną oras įkais iki 26 laipsnių. Pajūryje išsilaikys giedras dangus. Naktį bus apie 15, dieną apie 21 laipsnį šilumos.
Gismeteo.lt 
Draudžiama GISMETEO paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse ar kitaip platinti ir kopijuoti be sutikimo. Jei sutikimas gautas privaloma nurodyti GISMETEO kaip informacijos šaltinį
 

Dalintis:

Taip pat skaitykite