Orų prognozė: vasara užkurs tikrą pirtį, tačiau neilgam

Artimiausias dvi dienas šalyje vėl įsivyraus tropiniai orai. 
Šiandien bus saulėta ir karšta. Pūs vidutinio stiprumo pietų, pietryčių krypties vėjas. Temperatūra dieną daug kur pasieks 30, o vietomis ir 31–32 laipsnius karščio. Tik rytiniuose šalies pakraščiuose bus apie 28 laipsnius šilumos.
Vilniuje ir pajūryje oras šils iki 29 laipsnių. Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje temperatūra kils iki 30 laipsnių.
63153265.jpg
© Lina Latvienrė | Varėna | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Penktadienį šalį ir toliau svilins karštis. Nors didesnėje šalies teritorijoje orai dienos metu bus ramūs, visgi, vakarinėje šalies dalyje jau bus permainų.
Naktis šalyje bus rami, giedra, tad vyraus tinkamos sąlygos stebėti Perseidų metorų lietų. Numatoma 18–23 laipsnių šiluma.
Dieną vakarinę šalies dalį pasieks lietaus ir perkūnijos debesys, bus vėjuota, o karštis atslūgs. Vakare debesys gali užklysti ir giliau į šalį.
Vilniuje dienos metu bus apie 30 laipsnių karščio. Kauno, Šiaulių ir Panevėžio apylinkėse oras įkais iki 31 laipsnio. Pajūryje įdienojus oras spės įkaisti iki 28 laipsnių, tačiau po pietų, tikėtina, jau bus gaiviau.
1c0432bf.jpg
© Marytė Protasevičienė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Šeštadienį atsikvėpsime lengviau: saulę dangstys debesys, temperatūra bus gerokai žemesnė, protarpiais gaivins lietus. Naktį per šalį keliaus lietaus ir perkūnijos debesys, vyraus gūsingas vėjas, temperatūra svyruos tarp 16–22 laipsnių.
Dienos metu taip pat nuvilnis trumpalaikis lietus, pūs vakarinių krypčių vėjas. Vilniuje ir prie jūros dieną bus apie 22, Šiauliuose apie 21 laipsnį šilumos. Kaune oras šils iki 23, Panevėžyje iki 24 laipsnių.
dd832134.jpg
© Augustina Piečienė | Mosėdis | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Sekmadienį išsilaikys gaivesni orai, vyraus nepastovus debesuotumas, daug kur trumpai palis. Pūs gūsingas vakarų, pietvakarių krypties vėjas. Nakties valandomis numatoma jau tik 13–17 laipsnių šiluma.
Įdienojus Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje bus apie 22–23 laipsnius šilumos. Šiauliuose temperatūra sieks 21, prie jūros 20 laipsnių šilumos.
1be952ab.jpg
© Lina Latvienė | Varėna | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
73ddcc71.jpg
© Augustina Piečienė | Mosėdis | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Gismeteo.lt 

Dalintis:

Taip pat skaitykite