Orai

Ašbernas


Didelis debesuotumas
+22°C
0m/s
št
755mm Hg
97%
24°Cvanduo

Svetainės duomenų naudojimo sąlygos

Gismeteo“ svetainėje pateikta meteorologinė informacija (išskyrus mėnesio orų prognozę ir orų naujienas) priklauso НПЦ Мэп Мейкер įmonei ir skirta tik asmeniniams nekomerciniams tikslams naudoti.

Gismeteo“ svetainėje išsamiai apžvelgiama viso pasaulio orų prognozė. Šios apžvalgos duomenys gaunami automatizuotu būdu, naudojant НПЦ Мэп Мейкер įmonės sukurtą skaitmeninę technologiją. Sinoptikai nekontroliuoja teikiamų paslaugų kokybės, todėl gali pasitaikyti klaidų.

Informacija pateikiama tokia, kokia yra, be jokių garantijų. „Gismeteo“ svetainės medžiaga negali būti naudojama renginiams planuoti ir organizuoti, jeigu jų metu bus patirti materialiniai nuostoliai ar iškils pavojus žmogaus gyvybei НПЦ Мэп Мейкер įmonė neatsako už žalą, patirtą naudojant svetainės informaciją.

Gismeteo“ ir jos oficialiųjų partnerių svetainėse pateikti orų žemėlapiai ir informacija apie orus negali būti publikuojama spaudoje ar internete ir transliuojama per radiją ar televiziją be raštiško „Gismeteo“ svetainės atstovo sutikimo. Net jeigu toks leidimas ir bus išduotas, būtina aktyvi nuoroda į informacijos šaltinį (pagal „gismeteo.lt“ svetainės duomenis).

Gismeteo“ svetainės skilčių: „Orų naujienos“, „Liaudies kalendorius“, „Gamtos reiškiniai“, „Klausimai–atsakymai“, informaciją galima naudoti žiniasklaidoje be specialaus sutikimo. Naudojant naujienų informaciją būtina nuoroda į šaltinį (Gismeteo.Naujienos).

Norėdami oficialiai gauti informaciją apie orų prognozę, kreipkitės į mus ir mūsų kvalifikuoti specialistai Jums ją suteiks.

Gismeteo“ svetainėje pateiktų duomenų autorinės teisės ir intelektinė nuosavybė priklauso НПЦ Мэп Мейкер įmonei. Jei naudosite šios svetainės duomenis, vadinasi Jūs sutinkate su visomis anksčiau minėtomis sąlygomis be jokių išimčių. Naudoti duomenis kitomis, čia nepaminėtomis, sąlygomis yra draudžiama.