Nuorodą į naują svetainės versiją rasite svetainės apačioje
Orai

Ašbernas


Giedra
+22°C
3m/s
ŠV
752mm Hg
75%
27°Cvanduo

Apie projektą

Mūsų svetainė „Gismeteo“ gyvuoja jau daugiau nei 15 metų. Per šį laiką ji pelnė daugelio lankytojų pasitikėjimą. Taip yra dėl to, kad „Gismeteo“ skelbiama prognozė yra viena iš tiksliausių ir patogiausių naudoti. Svetainės atsiradimo istorija neatsiejama nuo «Мэп Мейкер» įmonės atsiradimo istorijos. «Мэп Мейкер» įmonė yra „Gismeteo“ svetainės savininkė. Jau daugelį metų mes kuriame meteorologinę informaciją apdorojančias sistemas, skirtas sinoptikams. Vienas «Мэп Мейкер» darbuotojas Jurijus Jusupovas teigia: pirmosios prognozės buvo rodomos plačiajai publikai dar paskutiniame praėjusio amžiaus dešimtmetyje, kai apie internetą niekas nežinojo. Tada orų prognozes skelbė BBS ir „FIDONet“ tinkle. Atsiradus internetui atsivėrė galimybė informaciją apie orus pateikti visiems tuo pačiu metu.

Per tą laiką daug kas pasikeitė ir svetainėje, ir mūsų gyvenime. Svetainė daug kartų buvo keista ir tobulinama, o lankytojų skaičius per mėnesį padidėjo nuo 270 tūkst. iki 6,5 mln. Šiandien svetainės informacija apie orų prognozes pateikiama iš beveik 200 tūkst. miestų kas 3 valandas, o iš kai kurių – net kas valandą. Šios svetainės lankytojus sudomino ne vien tik informacija apie orų prognozes, bet ir įvairios, vienaip ar kitaip su oru susijusios, publikacijos.

Visgi patobulėjusios informacinės technologijos ir būtinybė atitikti dabartinius tikslinės auditorijos reikalavimus paskatino «Мэп Мейкер» narius techniškai ir vizualiai modernizuoti svetainę ir paversti ją idealia informacijos terpe tiek lankytojams, tiek reklamos atstovams. 

Mes pakeitėme informacijos apdorojimo ir pateikimo priemones, panaudojome nauja šiuolaikiška technologine platforma, standartizavome kaičiųjų reklamų išdėstymą, atnaujinome svetainės dizainą. Dar daug ką reikės pakeisti, o svetainė bus toliau tobulinama, tačiau išsaugojome „Gismeteo“ tradicijas ir tęsiame bendradarbiavimą su partneriais. Mes modernizavome partnerystės programas ir projektus, perkėlėme svetainėje „Gismeteo“ teikiamas paslaugas į naują technologinę platformą ir planuojame pasiūlyti naujų paslaugų. Jau sumontuota nauja įranga, leidžianti gerokai pagerinti svetainės darbą.

Mes planuojame plėtoti esamus projektus ir sukurti naujų. Kokių? Sekite skelbimus svetainėje. Nauja šios svetainės idėja – paskelbti daugiau ir įvairesnės informacijos. Atsiras speciali skiltis „Smalsuoliams“ su grįžtamojo ryšio galimybe, o naujienų skyrelyje Jūs galėsite paskaityti, kas vyksta mūsų šalyje ir pasaulyje. Svetainėje planuojame pateikti įvairesnių temų, todėl laukiame Jūsų pasiūlymų ir pageidavimų – tam sukurta „Svečių knyga“.

Mes propaguojame sveiką gyvenseną, todėl pagal naujas taisykles svetainėje draudžiama reklamuoti tabaką ir jo gaminius. Ribojama ir alkoholinių gėrimų reklama.