Visos žinios

Paukštį primenančios išvaizdos dinozauras buvo aptiktas Albertoje, Kanadoje.
Molėtų rajono gyventojai tokio svečio dar neturėjo. Į svečius atplaukė... sala.
Apie 200 žmonių sužaloti ir du žuvę po smarkaus 6,7 balų stiprumo žemės drebėjimo, įvykusio šią naktį apie pusę dviejų prie Turkijos krantų ir Graikijos Koso salos
Šis vaizdo įrašas internautams kaip reikiant apsuko galvą. Esame įpratę matyti skraidančius paukščius, tačiau tai ką užfiksavo šios kameros atima žadą.
Paprastai smegduobės susidaro, kai požeminiai vandenys ištirpdo po žeme esantį gipso sluoksnį. Tada susidaro ertmė, į kurią vėliau ir sukrinta gruntas. Tačiau tai yra natūralus smegduobės formavimosi procesas.
Perspėjama apie neįprastai aukštą Saulės aktyvumą, kuris gali sutrikdyti palydovų ir elektros tiekimo sistemų darbą. Visai tai dėl Saulėje dar praėjusios savaitės pabaigoje pastebėtos milžiniškos 120 tūkst. km skersmens dėmės.
Antradienį, netoli rytinių Rusijos krantų įvyko 7,7 balų stiprumo žemės drebėjimas.
Tai gyva legenda. Itin retas baltasis kuprotasis banginis vardu Migaloo šiais metais prie Australijos pasirodė pirmą kartą.
Čilės sostinę Santjagą užklupo itin retas šiam regionui snygis. Į pietinę ir centrinę Čilės dalį plūstelėjęs šaltas oras sukėlė tikrą chaosą.
Virš Vezuvijaus ugnikalnio, aplink kurį siaučia gaisrai, iš kylančių dūmų susiformavo visiems žadą atėmęs vaizdas: pasirodė šiurpą keliantis veidas.
Klimato kaita jau keičia lėktuvų skrydžių tvarkaraščius. Kas bus toliau?
Meino valstijoje, JAV, pasirodęs neįprastas atmosferinis fenomenas, privertė aikčioti visus jį mačiusius.
Šri Lankoje vyko kvapą gniaužianti gelbėjimo operacija, kuomet vandenyje maždaug 16 km. nuo kranto į šiaurės rytus buvo pastebėtas dramblys. Gelbėjimo tarnybos darbavosi net 12 val.
Ещё 20 новостей
Daugiau žinių nėra
 

© Gismeteo