Gamta

Šri Lankoje vyko kvapą gniaužianti gelbėjimo operacija, kuomet vandenyje maždaug 16 km. nuo kranto į šiaurės rytus buvo pastebėtas dramblys. Gelbėjimo tarnybos darbavosi net 12 val.
Danish Ho iš Malaizijos aptiko itin keistą gyvį, kurį ir nufilmavo. Iš pradžių vyras pamanė, kad tai gyvatė, kurios galva primena kūjaryklį, tačiau paaiškėjo, jog tai juodoji planarija.
Gerai įsižiūrėkite į pateiktą nuotrauką. Jei būsite pastabūs ir akyli, pastebėsite, kad lapas ne tuščias.
Žvejys Nyderlandų pakrantėje gerokai apstulbo iš vandens ištraukęs savo laimikį. Tai buvo pirmasis pasaulyje sugautas jūrų kiaulės siamo dvynys.
Kolorado valstijoje į vienus namus įsiveržė labai jau neįprastas įsibrovėlis. Grįžusi į namus šeima rado nuniokotą virtuvę ir suprato, kad kažkas čia lankėsi.
Vakarinėje Australijoje delfinas pabandė apžioti didesnį kąsnį negu galėjo nuryti. Jo bandymas suėsti didžiulį aštuonkojį baigėsi paties delfino mirtimi.
Vaizdo įraše užfiksuotas ypatingai draugiškas dramblių gestas, kuomet jie suvokė, kad parke atsirado mažasis naujokas.
Mokslininkai iš Japonijos ir Rusijos atrado kelias sraigių rūšis, kurios plėšrūnus nuo savęs atbaido labai išradingai – mosuodamos kriauklėmis.
Naujas tyrimas nušviečia banginių evoliucijos paslaptis
Daug paukščių ir keletas kitų gyvūnų dažnai stovi ant vienos kojos ir taip ilsina antrąją. Tačiau flamingai ant tos pačios kojos gali išstovėti neįtikėtinai ilgai.
Pagaliau! Pagaliau mokslininkai atsakė į labai svarbų klausimą, kurio niekad neuždavė - kaip boružės susilanksto savo sparnus?
Keisti sutvėrimai – „jūrų pandos“, apie kuriuos, ko gero, niekad negirdėjote jau 2018 m. gali visiškai išnykti.
Praėjusią savaitę į Indonezijos paplūdimį buvo išplautas itin keisto ir paslaptingo sutvėrimo karkasas, o jo kraujas pakrantės vandenį nudažė raudonai.
Oi, tie lokiai tikri smalsuoliai...
Viena moteris iš Konektikuto valstijos (JAV) Avon miestelio kepė šokoladinį pyragą savo namuose kai staiga prie langų išdygo lokys.
Vyras Teksase (JAV) sumąstė įtaisyti kamerą kibire, pripiltame vandens ir pasižiūrėti kokie gyvūnai dykumoje ateina atsigerti.
Ещё 20 новостей
Šioje rubrikoje daugiau žinių nėra
 

© Gismeteo