Moters automobilis tapo riešutų slėptuve: tai, ką išvydo po kapotu atėmė žadą

Moteris iš JAV Pensilvanijos valstijos važiavo savo automobiliu, kuomet užuodė kažką degant ir išgirdo keistus variklio garsus. Atidariusi automobilio kapotą ji po juo aptiko staigmeną – įspūdingas riešutų atsargas, kurias čia susinešė vietos voverės.
Moters vyras pasakojo, kad viskam išvalyti prireikė valandos. 
Vėliau jie automobilį nuvežė į vietinį automobilių servisą, kad jie patikrintų ar tikrai viskas tvarkoje. Vyras juokavo, kad voverės ir automobiliai tikrai nesuderinami dalykai.
96f2ab8d.jpg
© Chris Persic | Facebook
Serviso darbuotojai, po varikliu dar aptiko pusmaišį riešutų. Visgi, ši pūstauodegių kolekcija automobiliui nepridarė jokių žymesnių nuostolių ar žalos.
Chris taip pat pasakojo, kad ir jo automobilį teko tvarkyti, kuomet jis pastebėjo jo veiklos sutrikimų. Jis taip pat įtarė, kad su automobilio bėdomis gali būti susiję kailiuotieji graužikai.
Atrodo, kad voverių žiemos užkandžių šaltiniu tapo tos pačios poros kieme augantis juodasis riešutmedis. O dar visai neseniai pora svarstė, kur galėjo prapulti visi nuo medžio nukritę riešutai.
Panašu, kad jie jau turi atsakymą, kur tie visi riešutai prapuolė.  
Šią istoriją savo Facebook paskyroje moters vyras Chris užbaigė išmintimi, kuria jis dalinosi su kitais lauke savo automobilius laikančiais žmonėmis: „Padarykite sau paslaugą ir kartas nuo karto atidarykite ir patikrinkite situaciją po variklio gaubtu.“
Gismeteo.lt 

Dalintis:

Taip pat skaitykite