Australas rado sunkiai apdegusią koalą: pagirdė ją vandeniu ir išgelbėjo VIDEO

„Facebook“ tinkle pasidalinta širdį veriančiu vaizdo įrašu, kuriame matomas vyras, bandantis padėti koalai, kuri smarkiai nukentėjo per Australiją niokojančių gaisrų bangą.
Anksčiau šią savaitę šalyje buvo paskelbta nepaprastoji padėtis, o tuo tarpu skubiosios pagalbos tarnybos toliau kovoja su daugiau nei 100 gaisrų, kurie pareikalavo keturių žmonių gyvybių bei sunaikino šimtus namų.
30dd0a0d.jpg
© Stop kadras 
„Koala Conservation Australia“ koalų išsaugojimo organizacijos prezidentė Sue Ashton pranešė, kad „Lake Innes Nature Reserve“ gamtos rezervate kilusių gaisrų metu žuvo iki 350 koalų. Jos teigimu gyvūnai medžiuose sudegė iki pelenų.
Reabilitacinė koalų ligoninė, besirūpinanti ir sauganti laukines koalas, pasidalino vaizdo įrašu, kuriame matomas vyras vardu Darrel, iš sudegusių medžių išgelbėjęs vieną iš sužalotų gyvūnų ir nugabenęs jį į pagalbos centrą.
Koala, šiuo metu jau pavadinta Kate, matoma smarkiai apdegusi neseniai aplink ją siautusių gaisrų metu.
Darrel tuomet pripila nedidelį puodelį vandens ir laiko jį koalai, kuri iš lėto geria vandenį ir atrodo sunkiai gebanti pramerkti akis.
Centro atstovai rašė: „Jis pasielgė teisingai, švelniai apgobdamas ją antklode ir atgabendamas mūsų priežiūrai. Kate apdegė rankas, kojas, veidą ir visą likusį kūną.“
Šis vaizdo įrašas, kai kuriuos ligoninės sekėjus sukrėtė iki širdies gelmių.
Vienas iš sekėjų rašė: „Vargšelė mažylė. Neabejoju, kad ne vienam žmogui šis vaizdo įrašas išspaudė ašarą. Ji taip nuoširdžiai pasitiki savo gelbėtoju. Ačiū kiekvienam, kuris prisidėjo prie šios nuostabios mažylės išgelbėjimo.“
Kitas žmogus rašė: „Man labai liūdna matyti, kas darosi mūsų nuostabiems gyvūnams. Mažyle, tikiuosi, kad tu labai greitai pasveiksi, juk šiuo metu esi pačiose geriausiose rankose.“
Ligoninė taip pat įsteigė „GoFundMe“ puslapį, kuriame jau suaukota daugiau nei 275000 svarų skirtų padėti pragaištingų gaisrų metu nukentėjusioms koaloms.
Gismeteo.lt 

Dalintis:

Taip pat skaitykite