Šie ypatingi paukščiai Australijoje išmoko pamėgdžioti sirenų garsus VIDEO

Katastrofiška krūmynų gaisrų krizė Australijoje tęsiasi.  
Tarp daugybės siaubą keliančių vaizdo įrašų ir nuotraukų, kurie iš Australijos gaisrų sklinda po visą pasaulį išsiskiria vienas, kuris įprastomis sąlygomis gal ir neatkreiptų dėmesio, tačiau dabartiniu metu yra ne mažiau sukrečiantis nei kiti. 
 38ffd2ac.jpg
© Stop kadras 
Niukasle, Naujajame Pietų Velse, nufilmuotame įraše matomas australinis fleitininkas tobulai mėgdžiojantis skubiosios pagalbos tarnybų automobilių sirenas, kurios šalyje nenutyla joms skubant į gaisravietes.
„Tai vienas įstabiausių dalykų, kokį kada teko stebėti,“ – greta „Facebook“ pasidalinto įrašo teigė buvęs Nykstančių rūšių komisaras Gregory Andrews. „Šiandien Niukasle, Naujajame Pietų Velse, susidūrėme su australiniu fleitininku, kuris išmoko pamėgdžioti ugniagesių ir medikų automobilių sirenas.“

 

Australiniai fleitininkai yra nuostabūs mėgdžiotojai ir gali atkartoti daugiau nei 35 paukščių rūšių giesmes, o taip pat šunų bei arklių skleidžiamus garsus.
Gyvendami netoliese žmonių jie netgi geba pamėgdžioti ir žmones. Kad ir kaip niūriai tai atrodo, šis paukštis, dėl dažno važinėjimo aplink, išmoko įtikinamai atkartoti ir skubiosios pagalbos tarnybų sirenas.
Gismeteo.lt 

Dalintis:

Taip pat skaitykite