Žiemos švenčių vos nesugadino voverė: susigundė paliktomis dovanomis VIDEO

www.lzinios.lt
Meiplvudo (Naujasis Džersis, JAV) gyventoja Michele Boudreaux šalia savo namo durų kasmet prieš žiemos šventes palieka kurjeriams saldainių, užkandžių, rankų šildyklių bei kitų gėrybių. Iki šiol nekildavo jokių problemų, bet šiemet vos per kelias valandas dovanų krepšelį kažkas gerokai patuštino.
Šeima įtaisė stebėjimo kamerą, kad pričiuptų niekšelį. Netrukus paaiškėjo, jog vaišėmis susidomėjo voverė. „Žvėrelis labai įmitęs. Veikiausiai jis pasirengęs dešimčiai žiemų“, – juokėsi Michele.
Moteris atkreipė dėmesį, kad graužikas buvo tikras gurmanas – rinkosi patį brangiausią ir skaniausią šokoladą.
b4df6aad.jpg
© Youtube | AP | Stop kadras
Sutuoktinis, beje, mėgino pasekti voverę ir sužinoti, kur ši slepia nugvelbtus gardumynus. Tačiau žvėrelis buvo dar visai miklus ir paspruko. Šeima sugalvojo, kaip sutramdyti godų graužiką.
Michele tiesiog sudėjo dovanėles į užsukamus stiklainius. Tačiau ji padėjo šiek tiek skanėstų ir voverei – dubenėlį su graikiniais riešutais, spragėsiais ir moliūgo sėklomis. Žvėrelio skoniui, kaip paaiškėjo, įtinka ne viskas.
Jis išmėtė sėklas, o visa kita suėdė. Naujajame Džersyje voverės vis bando sudrumsti šventinę nuotaiką. Štai neseniai vieno miestelio pareigūnai suglumo, kai rado suniokotus miesto eglutės lempučių laidus. Apšvietimas buvo sutvarkytas, o kaltininkas – nustatytas. Pasirodo, eibių pridirbo iš pažiūros mielas graužikas.

 

6958f23c.jpg
 

Dalintis:

Taip pat skaitykite