Griūk iš juoko: įlindęs į parduotuvę oposumas prisigėrė konjako

www.lzinios.lt
Oposumas, įsliūkinęs į Fort Volton Biče (Floridos valstija, JAV) esančią alkoholinių gėrimų parduotuvę, išlakė butelį konjako „Courvoisier“. Apie tai neseniai rašė portalas „USA Today“.
Parduotuvės darbuotoja rado sterblinį gyvūną gulintį ant grindų šalia tuščio butelio. Moteris iškvietė pareigūnus, kad jie išgabentų nepageidaujamą „klientą“. Spėjama, jog žvėrelis pateko į parduotuvę pro stogą ir leisdamasis lentynomis žemyn kliudė butelį konjako.
Šis nukrito ant žemės ir sudužo, o gyvūnas neatsispyrė pagundai pasivaišinti. Po tokių išgertuvių oposumas sunkiai orientavosi, todėl specialistų buvo išvežtas į prieglaudą. Jos darbuotojai kelias dienas girdė žvėrelį vandeniu, kad išsiblaivytų.
Netrukus nelaimėlis buvo paleistas į laisvę. Ši istorija sulaukė įvairių komentarų. Žmonės diskutavo, kokios talpos butelį išgėrė oposumas ir kaip liko gyvas. Kiti juokais vadino jį vakarėlių liūtu.
„Vargšelis. Visai nejuokinga“, – prieštaravo viena moteris ir džiaugėsi, kad ši degustacija baigėsi laimingai. Oposumai paplitę visoje Centrinėje ir Pietų Amerikoje, viena rūšis taip pat gyvena JAV bei Kanados pietuose.
Žmonės jų atgabeno ir į Madagaskarą bei Naująją Zelandiją. Tai smulkūs žvėreliai – nuo pelės iki katės didumo. Jie aktyvūs naktį, gerai laipioja medžiais, yra visaėdžiai.
9843638d.jpg
 

Dalintis:

Taip pat skaitykite