Pereiti į mobilią svetainės versiją

Internautų širdis pavergė dirbtinį kvėpavimą bei širdies masažą atliekantis šuo

  1. Gamta
Milžiniško žiniasklaidos ir internautų dėmesio susilaukė Ispanijos policijos tarnybinis šuo Poncho, kuris savo sukniubusiam kolegai pareigūnui atliko kardiopulmonarinį gaivinimą, angliškai vadinamą CPR.
Įraše matomas tarnybinis šuo, su jam prie nugaros pritaisytu mėlynos spalvos policijos švyturėliu, tądien dalyvavo specialiuose mokymuose, kurių metu tobulino savo gyvybės gelbėjimo įgūdžius.
ec3684f4.jpg

© Youtube | Stop kadras
Klipe matomas Poncho, lekiantis link be gyvybės ženklų gulinčio policininko, kuris tuo metu apsimeta praradęs sąmonę.
Pribėgęs šuo kelis kartus užšoka vyriškiui ant krūtinės, taip bandydamas atlikti širdies masažą ir siekdamas priversti ją pradėti plakti. Tuomet Poncho priglaudžia savo galvą prie pareigūno kaklo, ko gero, taip tikrindamas jo pulsą.
Madrido Municipalinė policija vaizdo įrašu pasidalino „Twitter“ tinkle, drauge su prierašu: „Herojiškas Poncho pasirodymas. Jis nedvejodamas puolė „gelbėti pareigūno gyvybės“, be priekaištų atlikdamas gaivinimo veiksmus. Šuo yra vienintelis sutvėrimas pasaulyje, kuris tave mylės labiau už save patį – John Billings“.
Nuo paviešinimo akimirkos vaizdo įrašu pasidalinta daugiau nei 12000 kartų, o socialinių tinklų vartotojai liaupsino šį tarnybinį šunį už jo nuostabius herojiškus gebėjimus.

Gismeteo.lt
Taip pat skaitykite