Klimato kaitos protesto metu areštuota filmo „Džokeris“ žvaigždė

Anksčiau šį mėnesį aktorius Joaquin Phoenix „Auksinių gaublių“ ceremonijos metu, atsiimdamas apdovanojimą, užsiminė apie klimato kaitos problemą ir pakvietė Holivudą garsiau apie ją kalbėti.
Netrukus po pergalės „Auksiniuose gaubliuose“ aktorius Joaquin Phoenix dalyvavo prieš klimato kaitą nukreiptuose protestuose, kur jį areštavo policija.
„Džokerio“ žvaigždė tądien dalyvavo kassavaitiniuose klimato kaitos protestuose, kuriuos iniciavo Holivudo veteranė, aktorė Jane Fonda.
04b6f09f.jpg
© Shutterstock 
Kaip skelbia „Variety“, 45 metų aktorius taip pat kreipėsi į minią susirinkusiųjų, kurią sudarė arti 300 žmonių.
Savo trumpoje kalboje jis akcentavo mėsos ir pieno pramonę, kuri yra trečioji pagal dydį klimato krizės kaltininkė.
„Kartais mes svarstome, ką mes galime padaryti vardan kovos su klimato kaita ir yra kai kas, ką jūs galite daryti šiandien ir rytoj, priimdami paprasčiausią sprendimą apie tai ką jūs valgote,“ – sakė Phoenix.
Greta Phoenix prie protestų prisijungė ir policijos areštuotas buvo ir kitas Holivudo veteranas, žvaigždė Martin Sheen. Susibūrime dalyvavo ir aktorės Maggie Gyllenhaal ir Susan Sarandon.
Remiantis Kapitolijaus policijos pranešimais, iš viso buvo areštuoti 147 asmenys, kuriems pareikšti įtarimai dėl neteisėto susibūrimo bei viešosios tvarkos pažeidimų. Visi protestuotojai vėliau buvo paleisti į laisvę.
Gismeteo.lt 

Dalintis:

Taip pat skaitykite