Dėl milžiniško gaisro Alytuje perspėjimai likti namuose ir užsandarinti langus

Dėl naktį Pramonės gatvėje kilusio gaisro Alytuje – ekstremali padėtis. Į orą pateko daug taršiųjų dalelių. Savivaldybės Ekstremalių situacijų komisija skubiai sušaukė posėdį, imamasi priemonių apsaugoti žmonių sveikatą.
Komisijos posėdžio metu nutarta skubiai iš Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro evakuoti ligonius. Tą patarė daryti Nacionalinės visuomenės sveikatos centro Alytaus departamento darbuotojai.
Nevaikštantys ligoniai bus pervežti į Alytaus ligoninę ir į Šeimos centrą – buvusius vaikų globos namus. Vaikštantys ligoniai laikinai glausis Suaugusiųjų ir jaunimo mokykloje.
Taip pat bus susisiekta su Pramonės mikrorajone įsikūrusių įmonių vadovais. Jų bus prašoma šiandien trumpinti darbuotojų darbo laiką.
Žmonėms, kurie lankysis Pramonės mikrorajone, rekomenduojama dėvėti kaukes, nes tarša yra didelė.
Gaisro vietoje dirba gausios ugniagesių pajėgos. Gaisrą gesinti padeda Varėnos, Marijampolės, Druskininkų, Kauno ir Vilniaus ugniagesiai. Į pagalbą pasitelkta kariuomenė, viešasis transportas. Įvykio vietoje budi greitoji medicininė pagalba.
Kaip informavo Alytaus miesto savivaldybė, švietimo įstaigose besimokančių vaikų tėvai teiraujasi, ar nebus iš mokyklų ir darželių evakuojami vaikai.
Kaip informavo savivaldybės atstovė, kol kas vėjo kryptis (pietinių krypčių) nėra pasisukusi link švietimo įstaigų. Pasikeitus vėjo krypčiai, mokymo procesas bus stabdomas.
Pavojus sveikatai kilęs ne tik Alytaus miesto, bet ir greta esančių gyvenviečių gyventojams
8b90d421.jpg
 

Dalintis:

Taip pat skaitykite