Kova už gyvybę: smarkus vėjas langų valytojus talžė į dangoraižio sienas VIDEO

Edmontono mieste, Kanadoje, langų valytojai pakliuvo į nepavydėtiną situaciją.
Užklupus smarkiems vėjams jie buvo nufilmuoti kabantys ant plono lyno, pritvirtinto prie krano, kuris buvo nevaldomai blaškomas stiprių vėjų.
Du profesionalūs valytojai dirbo maždaug 15 metrų aukštyje Edmontone, Kanadoje, kuomet staiga nuo stiklinio pastato nuskriejo krano platforma.
585495f7.jpg
© Kristine | Twitter
Vaizdo įraše matomas praėjusį penktadienį į „Stantec Tower“ biurų pastato šoną kelis kartus besitrenkiantis kranas, kuris tuo pat metu išdaužė ir kelis dangoraižio langus.
Vieną akimirką vienas iš valytojų lieka nesaugiai kaboti nukritęs nuo krano, prie kurio buvo prisitvirtinęs tik darbiniais pakinktais.
Šį incidentą biuro darbuotojai stebėjo stovėdami gatvėse, kol tuo tarpu ugniagesiai gelbėtojai skubėjo padėti į nelaimę patekusiems vyrams.

 

Liudininkė Basma Farage pasakojo, kad pasisekė jog jiems pavyko sutvirtinti kraną, nes nuo jo nukritęs vyras ten kabojo apie 20 minučių. 
Gelbėtojų komandos pasinaudojo sunkvežimiu su pakeliamomis kopėčiomis ir taip pasiekė vyrus. Abu jie incidento metu nepatyrė jokių sužalojimų.
Tuo metu Edmontono mieste, Albertos provincijoje, kuriame gyvena apie 1 milijonas žmonių, buvo paskelbtas perspėjimas dėl galingų, 60 mylių per valandą greičiu pučiančių vėjų.

 

 
 

Dalintis:

Taip pat skaitykite