Drąsi australė iš liepsnų išgelbėjo apdegusią koalą VIDEO

Milžiniškiems gaisrams ir toliau niokojant Australiją, šią savaitę pasaulį apskriejo itin drąsus ir pasigėrėtinas vienos australės poelgis – moteris be baimės iš liepsnų išgelbėjo koalą.
Naujajame Pietų Velse herojiškas moters poelgis užfiksuotas antradienį. Koala buvo pastebėta kertanti kelią, iš kurio abiejų pusių siautėjo liepsnos. Gyvūnas tiesiog neturėjo kur pasitraukti ir vaikščiojo liepsnojančia pieva.
d9bcad8a.jpg
© Stop kadras | S
Moteris vardu Toni nedvejodama nulėkė prie jau apdegti spėjusio gyvūno ir pačiupusi jį nunešė kur saugiau. Ji žaibiškai koalą apipylė vandeniu, kad kiek atvėsintų ją, o koala gailiai vaitojo balsu iš siaubingo skausmo, kadangi buvo gan sunkiai apdegusi.
Moteris susuko nukentėjusį gyvūną į pledą ir skubiai nuvežė į specialų koalų gelbėjimo centrą. Deja, bet anot veterinarų, keturiolikos metų koalos patinas taip sunkiai sužeistas, kad vargu ar sugrįš į laisvę. Jam prireiks labai ilgos reabilitacijos.
Gyvybę koalai išgelbėjusi moteris aplankė gyvūną ir darbuotojų buvo pasitikta apkabinimais ir padėkomis, kad taip herojiškai pasielgė.
Manoma, kad siautėjančių gaisrų metu jau galėjo žūti apie 350 koalų, o kur dar visi kiti gyvūnai...

 

 

Gismeteo.lt 

Dalintis:

Taip pat skaitykite