Orai: po žiemos repeticijos vėl atšils

Pirmosiomis šios savaitės dienomis Lietuvą pradžiuginusį sniegą jau netrukus ištirpdys į šalį plūstelėje gerokai šiltesni orai.
Antradienį šalyje numatomi pragiedruliai, žymesnių kritulių nesulauksime. Vietomis keliuose numatomas plikledis, tad būkite atidūs. Pūs vidutinio stiprumo vakarinių krypčių vėjas.
Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje įdienojus termometrai kils iki 1, Kaune iki 2 laipsnių šilumos. Pajūryje sušils iki 4 laipsnių.
4a7ee6de.jpg
© Liuda Mickutė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Trečiadienį šalį pasieks ir joje įsitvirtins kur kas šiltesnių orų masės.
Nakties metu iš vakarų ims slinkti naujų kritulių zona, daug kur lietus maišysis su šlapdriba, sniegu. Vietomis eismo sąlygas sunkins besiformuojantis plikledis, rūkas. Temperatūra tuo metu svyruos tarp 2 laipsnių šalčio ir 5 laipsnių šilumos.
Dieną išsilaikys debesuoti orai, rytiniai ir pietrytiniai rajonai sulauks negausaus sniego. Suksis gūsingas vakarų, pietvakarių vėjas.
Vilniuje bus apie 4, Kaune, Šiauliuose ir Panevėžio apylinkėse apie 5 laipsnius šilumos. Prie jūros oras sušils ir iki 8 laipsnių šilumos.
5a143c78.jpg
© Loreta Burbienė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Apniukę orai Lietuvos neapleis ir ketvirtadienį. Daugelyje vietovių numatomas negausus lietus, dulksna. Pūs apysmarkis vakarų krypties vėjas.
Nakties valandomis temperatūra sieks 3–8 laipsnius šilumos.
Įdienojus Kaune bus apie 5, Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje apie 4 laipsnius šilumos. Klaipėdoje termometrų stulpeliai kils iki 8 laipsnių šilumos.
7e533b3d.jpg
© Augustina Piečienė | Mosėdis | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
917a53b8.jpg© Loreta Burbienė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
1509d6ee.jpg
© Gintaras Stanelis | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Gismeteo.lt

Dalintis:

Taip pat skaitykite