Australijoje iš sraigtasparnių – morkų ir bulvių lietus VIDEO

Liepsnoms siaubiant Australiją ir žuvusių gyvūnų skaičiui pasiekus sunkiai suvokiamas aukštumas imamasi bet kokių priemonių, kad tik pavyktų kiek įmanoma daugiau išgelbėti likusių gyvų.
Likę gyvi gyvūnai susiduria su maisto trūkumu, kadangi gaisrai savo kelyje pasiglemžė viską.
Tad žmonės ir čia sumąstė kaip galėtų atskubėti į pagalbą. Maistas buvo barstomas tiesiog iš lėktuvų.
5fd2dbc3.jpg
© NWS Government | N
Tonos kilogramų morkų ir saldžiųjų bulvių iš skrendančių malūnsparnių buvo mėtomos nykstančioms uolinėms valabėms (sterblinis gyvūnas, kengūrinių šeimos), gyvenančioms gaisrų nualintose Naujojo Pietų Velso vietovėse.
Ir ne tik joms, visiems likusiems gyviems gyvūnams, kurie minta tokiomis daržovėmis. 
f730a524.jpg
© Handout/EPA-EFE/REX/Shutterstock |
Aplinkos ministras Matt Kean pasakojo, kad šis maisto mėtymas buvo didelės, po gaisrų sekančios laukinės gamtos atstatymo misijos, vykdomos visoje valstijoje, dalis.
„Papildomo maisto suteikimas yra viena iš pagrindinių mūsų vykdomų strategijų, kuriomis siekiama palaikyti nykstančių gyvūnų rūšių, tokių kaip uolinės valabės, išgyvenimą ir atsistatymą,“ – sakė Kean.
88a6b965.jpg
© Matt Kean MP | Twitter
Per praėjusią savaitę į šešias skirtingas kolonijas Capertee ir Wolgan slėniuose buvo pasiųsta beveik 1000 kilogramų saldžiųjų bulvių ir morkų; 1000 kilogramų į penkias vietas Yengo nacionaliniame parke; beveik 100 kilogramų maisto ir vandens į Kengūrų slėnį.
Panašūs maisto mėtymo atvejai vyko ir Janolan, Oxley Wild Rivers ir Curracubundi nacionaliniuose parkuose.

 

Gismeteo.lt 

Dalintis:

Taip pat skaitykite