Milijardierius iš Japonijos kelionei aplink Mėnulį ieško moters

Japonijos milijardierius Yusaku Maezawa ieško ypatingos moters, kuri palaikytų jam draugiją Elon Musk misijos aplink Mėnulį metu. 
Didžiausio Japonijos elektroninio mados pardavėjo „Zozo“ įkūrėjas pakvietė moteris, besidominčias galimybe 2023 metais palaikyti jam draugiją Musk priklausančioje „Big Falcon Rocket“ misijoje, dalyvauti atrankoje.
Neseniai su modeliu ir aktore Ayame Goriki išsiskyręs 44 metų verslininkas sakė vėl ieškantis meilės. „Esu tikras, kad per visą šį laiką jau sugebėjau uždirbti savo pinigų dalį, užtikrinau savo socialinį statusą ir reputaciją,“ – rašo jis savo tinklalapyje.
a20039ab.jpg
© SpaceX/PA 
„Tačiau dabar pradedu savo gyvenimą iš naujo. Šiuo metu man 44 metai. Mane iš lėto apima vienatvės ir tuštumo jausmas, taigi vienintelis dalykas apie kurį galiu galvoti: toliau mylėti vieną moterį. Noriu rasti sau „gyvenimo partnerę“. Su šia būsima savo partnere apie mūsų laimę ir pasaulinę taiką noriu rėkti iš atvirojo kosmoso.“
Moterys, norinčios tapti Maezawa palydove „SpaceX“ misijoje, turi būti vyresnės nei 20 metų, pasižyminčios „šviesia ir pozityvia“ asmenybe bei besidominčios kosmoso kelionėmis, skelbiama tinklalapyje.
Terminas, iki kurio laukiama paraiškų, yra sausio 17 d., o galutinis sprendimas bus priimamas kovo mėnesio pabaigoje.
Jei Musk siekiai vykdyti ekspedicijas į Mėnulį taps realybe, tuomet Maezawa taptų pirmuoju privačiu keleiviu, nukeliavusių į kosmosą ir apskriejusiu Mėnulį.
Vis dėlto, kelionės metu jam ir jo palydovei draugiją palaikytų kur kas daugiau žmonių.
Kuomet 2018 metų rugsėjį Musk pristatė Maezawa, kaip pirmąjį žmogų prisijungusį prie „SpaceX“ projekto, verslininkas sakė, kad jis išreiškė norą, kad prie šios kelionės drauge prisijungtų ir pustuzinis menininkų iš viso pasaulio.
„Jų bus paprašyta sugrįžus į Žemę kažką sukurti,“ – sakė jis. „Šie meno kūriniai kiekviename iš mūsų pažadins svajotojus.“
Gismeteo.lt 

Dalintis:

Taip pat skaitykite