Įkvėpimas: koalas lipdantis berniukas surinktas lėšas skirs Australijos gyvūnams gelbėti

Tai dar vienas įrodymas, kad niekas nėra pernelyg mažas, kad bent šiek tiek pakeistų pasaulį – šešiametis berniukas Owen Colley iš Hingham, Masačiusetse, savo rankomis gamina molines koalas, o už jas surinktas lėšas skiria  nuo Australijos krūmynų gaisrų nukentėjusiems gyvūnams.
Iki šiol šiai kilniai misijai berniukas jau surinko daugiau nei 257000 dolerių.
61ee2beb.jpg
Owen Colley | GoFundMe
Owen mama Caitlin, kalbėdama su „CNN“ pasakojo, kad jos sūnus labai nuliūdo išgirdęs apie Australijos krūmynų gaisrus, o ypač – apie jų poveikį šalies laukinei gamtai.
Owen tėtis Simon užaugo Sidnėjuje, kelis mėnesius ten gyveno ir pats berniukas, taigi jis jaučia ypatingą trauką Australijai.
Žinia apie gaisrų krizę paskatino šį vaikų darželio auklėtinį nupiešti paveikslėlį, kuriame matomi vietiniai Australijos gyvūnai lietuje.
„Tai buvo pirmas toks kartas, kai Owen panorėjo kažko kito nei „LEGO“ konstruktorius ar kitokio vien jam skirto daikto,“ – sakė Colley.
Owen norėjo kaip nors prisidėti gelbėjant laukinius Australijos gyvūnus, taigi berniukas drauge su šeima sugalvojo idėją gaminti molines koalas.
d21c2fa0.jpg
Owen Colley | GoFundMe
Iš pradžių tai turėjo būti dovanėlės skirtos draugams ir šeimos nariams, kurie Australijos savanorių grupei „Wildlife Rescure South Coast“ paaukojo 50 ar daugiau dolerių.
Tačiau jau labai greitai, išplitus žiniai apie Owen koalas, Colley viršijo savo pradinius tikslus surinkti 1000 dolerių.
Šeima tuomet įsteigė GoFundMe  paskyrą ir padidino savo tikslą iki 5000 Australijos dolerių.
Visgi, vietoje šios sumos vos per savaitę jie surinko daugiau nei 257000 dolerių ir pinigai vis dar plaukia.
Owen koalos tapo tokios populiarios, kad berniukui netgi pritrūko „Sculpey“ polimerinio molio, tačiau tuo pasirūpino šaunuolė mama, 20 mylių spinduliu išpirkusi visas parduotuvėse buvusias molio atsargas.
„Mes matėme, kaip į sąskaitą plaukia visos žmonių aukos ir supratome, kad, o dieve, mes nebeturime molio,“ – pasakojo ji „CNN“. „Mes ketiname nulipdyti kiekvieną iš koalų, tačiau tai nenutiks per dieną.“
0ba25cbe.jpg
Owen Colley | GoFundMe
Išgirdę apie šią Owen ir jo šeimos iniciatyvą su jais susisiekė ir „Sculpey“ firmos atstovai padovanoję jiems papildomo molio.
Tuo tarpu Colley šeimos namuose buvo surengtas ir pirmasis iš daugybės koalų gamybos vakarėlių, kuriame pakviesti dalyvauti visi artimiausi draugai.
Dar daugiau priemonių gamybai tikimasi sulaukti jau antradienį.
Pats Owen „CNN“ sakė: „Noriu, kad žmonės daugiau sužinotų apie Australiją ir kad sužinotų daugiau apie Australijoje esančius gyvūnus.“
Tokia Owen pagalba yra ypatingai reikalinga. Labiausiai nuo pragariškų gaisrų nukentėjusiame pietryčių Naujajame Pietų Velse organizacija „Wildlife Rescue South Coast“ visomis išgalėmis dirba kad išgelbėtų ir reabilituotų nuo gaisrų nukentėjusius gyvūnus. Vis dėlto, milžiniškas krizės mastas sausio 7 d. privertė organizaciją kreiptis dėl papildomos pagalbos.
„Kaip vietinė laukinės gamtos grupė, milžiniškų gaisrų išdegintoje teritorijoje mes šiuo metu susiduriame su precedento neturinčia situacija,“ – „Facebook“ žinute rašė „Wildlife Rescue South Coast“.
„Mums prireiks didžiulių lėšų, ne tik kad išmaitintume savo laukinius gyvūnus, kurie pas mus keliauja ištisus mėnesius, bet ir kad atkurtume nuostabias paukštides bei aptvarus, kurie buvo sunaikinti.“
Gismeteo.lt

Dalintis:

Taip pat skaitykite