Pereiti į mobilią svetainės versiją

Vyras droną nukreipė tiesiai į besiveržiantį ugnikalnį VIDEO

  1. Naujienos
Bandydamas užfiksuoti stulbinančius, besiveržiančio Islandijos Fagradalsfjall ugnikalnio vaizdus, fotografas Joey Helms moderniausią savo droną nuskraidino tiesiai virš verdančių lavos upių, į kraterį.
Joey nesėkmei, dronas nuskriejo pernelyg arti ir tai buvo paskutinis jo skrydis, pasibaigęs jam nukritus tiesiai į besiveržiantį ugnikalnį.
2db627c6.jpg

© Stop kadras 
Tikras ugnikalnių fotografijos entuziastas ir bepiločių orlaivių skrajūnas, Joey dėl to nenusimena. „„FPV“ dronai yra pagarsėję kaip mėgstantys trankytis, tai dalis hobio,“ – rašė jis vaizdo įrašo pristatyme. „Ar buvo verta? Jūs man pasakykit! Žmonės nuolatos sudaužo ir praranda savo „FPV“ dronus, tačiau mes bent jau užfiksavome stulbinančius paskutinius kadrus.“
Joey puikią nuotaiką išlaiko, net įvertinant aukštą „DJI FPV“ sistemos kainą, siekiančią 1765 dolerius. Tačiau vienos nesvetingiausių planetos vietų įamžinimas turi savo kainą.
79e4cca7.jpg

© Stop kadras 
Fagradalsfjall ugnikalnis pirmą kartą per 800 metų išsiveržė kovo 19 d. ir nuo tol dovanoja įspūdingą pasirodymą vietos gyventojams ir svečiams.
Tai nebuvo intensyvus išsiveržimas ir tikimasi, kad jis iš lėto mažins intensyvumą iki kol visiškai sustos. Dėl šios priežasties lankytojai įsidrąsino prieiti ypač arti prie ugnikalnio.

Gismeteo.lt 
Taip pat skaitykite