Orų prognozė: paskutinė rami ir saulėta diena prieš pokyčius

Vienintelis šios dienos trūkumas bus tas, kad pamažu kils vėjas, o dėl jo lauke bus dar šalčiau. Tačiau yra iš šviesioji pusė – daugelyje rajonų bus saulėta. Deja, bet apie rytojų to pasakyti negalima.
Šiandien dieną daug kur vyraus labai panaši temperatūra: Vilniaus, Kauno ir Šiaulių apylinkėse šals iki –9–7 laipsnių, tačiau jutiminė temperatūra sieks net –15–13 laipsnių. Dangus bus giedras, tad bent šiokia tokia paguoda šią žvarbią dieną.
3df0013d.jpg
© Mandy Fontana | Pixabay
Rytoj dangus apniuks, numatomi gausūs krituliai. Nakties metu pūs gūsingas pietų vėjas, todėl vietomis pustys, kai kur gali kilti ir pūga. Bėgant dienai šaltis palaipsniui mažės, tad jau vakare temperatūra pasieks nulį ar net vieną kitą laipsnį šilumos. Pajūryje šie pokyčiai prasidės anksčiau: naktį vyraus vos –3 laipsnių šaltukas, o dieną oras sušils iki 1–2, po pietų ir iki 3 laipsnių. Tačiau krituliai bus nedėkingi: sniegą keis lietus ir šlapdriba, o vėjas bus itin nemalonus. Gali formuotis lijundra.
Kituose šalies rajonuose naktis dar bus giedra, tačiau ankstų rytą jau rinksis debesys, kurie pradės berti sniegą. Pirmoje paros pusėje daug kur šals iki –9–7 laipsnių. Dieną bus apie –6–4 laipsnius šalčio, o vakare apie nulį.
Penktadienis taip bus apniukęs, numatomas sniegas, o vietomis ir šlapdriba. Pūs gūsingas pietinių krypčių vėjas. Vilniuje ir Kaune temperatūra svyruos tarp 0–1 laipsnio šilumos. Šiauliuose bus apie –1–0 laipsnių šalčio. Prie jūros, naktį ir ryte, oras šils iki 1–2 laipsnių. Dienos metu vyraus nulinė temperatūra, bus slidu.
Gismeteo.lt

Dalintis:

Taip pat skaitykite
 

© Gismeteo