Orų prognozė: savaitgalį džiaugsimės mažomis smulkmenomis

Nors šiuo metu pavasaris kiek stringa ir itin gražūs orai nelepina, neverta nukabinti nosies. Laukdami didesnės šilumos ir saulėto dangaus pasidžiaukime bent trumpam pro debesis besižvalgančia saule, vis žvaliau čirpiančiais paukščiais ir kasdien pamažu bundančia gamta. 
Šiandien šalyje pietvakarių vėjas dangumi gins debesis, protarpiais tarp jų įsiterps ir saulės spinduliai, tačiau tik trumpam. Daugelyje rajonų trumpai palis, vietomis gausesni krituliai pasirodys vakarėjant. 
Vilniuje ir Kaune oras sušils iki 7, Šiauliuose ir Panevėžyje iki 5 laipsnių. Pajūryje temperatūra svyruos apie 4 laipsnius šilumos.
418b4bbd.jpg
Gintarė Palubinskaitė | Gintarinė Photography | Gismeteo skaitytojų nuotr.
Sekmadienio naktį daug kur lis, o vietomis pasirodys ir šlapdriba. Dieną trumpas lietus nuvilnis visoje šalyje, tačiau kiek daugiau pragiedrulių sulauks vakarinė šalies dalis.
Nakties metu daug kur bus apie 2–3, šiauriniuose šalies rajonuose apie 1 laipsnį šilumos. Įdienojus Vilniuje ir Kaune termometrai fiksuos 6, Panevėžyje ir prie jūros 5 laipsnius šilumos. Šiauliuose oras šils iki 4 laipsnių.
Gismeteo.lt

Dalintis:

Taip pat skaitykite
 

© Gismeteo