Orų prognozė: pavasaris pradžiugins – bus šilčiau

Šiandien protarpiais lynos, dangumi slinks pilki debesys. Pūs vidutinio stiprumo šiaurės rytų vėjas.
Vilniuje ir Kaune oras sušils iki 7 laipsnių. Panevežio apylinkėse ir prie jūros termometrai fiksuos 6 laipsnius šilumos, laipsniu vėsiau bus Šiauliuose.
013e00b0.jpg
© Peggy Voigt | Pixabay
Pirmadienio naktį vyraus silpnai neigiama temperatūra, formuosis plikledis, tad būkite atsargūs keliuose. Pūs silpnas pietinių krypčių vėjas. Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje temperatūra svyruos apie 1–2 laipsnius šalčio. Kaune ir pajūryje bus apie 1 laipsnį šilumos.
Dieną vyraus permainingas debesuotumas, kai kur iškris ir vienas kitas lašas lietaus. Pūs kiek stipresnis pietų, pietvakarių krypties vėjas. Vilniaus ir Kauno apylinkėse temperatūra kils iki 8–9, Šiauliuose ir Panevėžyje iki 7 laipsnių. Pajūryje bus apie 6 laipsnius šilumos.
Antradienį, pirmoje paros pusėje, daug kur palis, oras bus šiltesnis. Dienos metu temperatūra kils iki 10 laipsnių. Antroje savaitės pusėje vyraus maloniai šilti orai, kritulių bus mažiau, o ir saulė dažniau šyptels.
Gismeteo.lt 
Draudžiama GISMETEO paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse ar kitaip platinti ir kopijuoti be sutikimo. Jei sutikimas gautas privaloma nurodyti GISMETEO kaip informacijos šaltinį.
 

Dalintis:

Taip pat skaitykite
 

© Gismeteo