Žiemos grimasos JAV: į peroną atvykęs traukinys žmones užvertė sniegu VIDEO

Audra „Stella“ praėjusią savaitę praūžusi JAV paliko nemenką kiekį sniego. Niujorke buvo užfiksuotas incidentas, kuomet į darbus vežančio traukinio belaukiantys keleiviai papuolė į gerokai netikėtą sniego laviną.
Taip, šį sniego mūšį sukėlė ne kas kitas, o traukinys, kuris atvykdamas į Niujorko platformą į orą pakėlė didžiulę sniego krūvą.  Kai kurie žmonės, nepaisydami grėsmės, spėjo šį įvykį nufilmuoti savo mobiliaisiais telefonais.
„YouTube“ vartotojas Nick Colvin kaip tik lūkuriavo Rhinecliff stoties perone, kai link platformos važiavo traukinys į šonus verčiantis galybę šviežiai iškritusio „Stella“ audros sniego. Colvin šį nuostabų reginį užfiksavo pasinaudodamas sulėtinto filmavimo funkcija. 
e3bfe5e8.jpg
Nick Colvin | YouTube
Kai kuriuos keleivius ši sniego lavina, tikrąja ta žodžio prasme, išmušė iš kojų.
Socialinių tinklų vartotojai kėlė klausimą ar šis incidentas nutiko dėl to, kad traukinys į stotį įvažiavo per greitai. Traukinių eismo ekspertas gynė „Amtrak“ ir pasakojo, kad traukinys važiavo leistinu greičiu, nuvalydamas sniegą savo kelyje, o pagrindinė problema buvo ta, kad žmonės tiesiog stovėjo per arti bėgių.

 

 

Dalintis:

Taip pat skaitykite
 

© Gismeteo