Orų prognozė: į šalį plūstels vėjuotos ir drėgnos permainos

Šiandien orai jau bus apniukę ir vėjuoti. Daugelyje rajonų dieną vyraus nedidelis lietus, pūs smarkus pietvakarių vėjas.
Vilniuje oras šils iki 6, Kaune iki 7 laipsnių. Šiaulių ir Panevėžio apylinkėse be prie jūros bus apie 8 laipsnius šilumos.
Šeštadienio naktį pietiniuose šalies rajonuose numatomi krituliai, tačiau artėjant rytui jie pasklis daug kur. Tuo metu pūs vidutinio stiprumo vakarų vėjas. Vilniuje, Kaune ir prie jūros temperatūra svyruos apie 4–6 laipsnius šilumos, panaši šiluma vyraus ir šalies pietuose. Šiauliuose ir Panevėžyje termometrai fiksuos 2–4 laipsnius šilumos.
Dienos metu numatomas permainingas debesuotumas ir nedidelis lietus. Vakarų vėjas dar labiau įsismarkaus, tad diena bus labai vėjuota. Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje oras šils iki 8–9, šalies pietuose iki 9–10 laipsnių. Šiauliuose bus apie 7, o prie jūros apie 6 laipsnius šilumos.
1b800b49.jpg
© akos147 | Pixabay
Sekmadienio naktį šiluma bus kukli, vos 1–2, pajūryje 3 laipsniai šilumos. Vietomis temperatūra kris iki –1–0 laipsnių šalčio, galimas plikledis. Nakties dangus daug kur bus ganėtinai giedras, vėjas suksis iš šiaurės vakarų.
Įdienojus dangumi plauks nedideli debesys, iš kurių protarpiais palis. Pūs gūsingas ir žvarbus šiaurės vakarų vėjas. Vilniuje, Kaune ir šalies pietuose bus apie 8 laipsnius šilumos. Šiaulių ir Panevėžio apylinkėse bei prie jūros temperatūra svyruos apie 6–7 laipsnius šilumos.
Gismeteo.lt
Draudžiama GISMETEO paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse ar kitaip platinti ir kopijuoti be sutikimo. Jei sutikimas gautas privaloma nurodyti GISMETEO kaip informacijos šaltinį.
 

Dalintis:

Taip pat skaitykite
 

© Gismeteo