Orų prognozė: artinasi 25 laipsnių šiluma, tačiau dangus džiugins ne visada

Ketvirtadienį orai pradžiugins labiau: debesys bus mažesni, o ir temperatūra kils aukščiau. Tačiau jau penktadienį atkeliaus pokyčiai, dangus apsiniauks ir palis. Savaitgalį veiksmo danguje taip pat netrūks, tačiau temperatūra bus gerokai aukštesnė. 
Šiandien vyraus ganėtinai giedras dangus, nors vietomis iš praplaukiančių debesų gali trumpai palyti. Pūs vidutinio stiprumo šiaurės vakarų vėjas. Vilniuje ir Kaune įdienojus danguje sukiosis debesys, oras šils iki 22–23 laipsnių. Šiauliuose vyraus skaidrus dangus, dieną bus apie 22 laipsnius šilumos. Pajūris taip pat mėgausis saulėtu dangumi. Įdienojus vyraus 17 laipsnių šiluma.    
85e35002.jpeg
© Pexels 
Penktadienį suksis pietinių krypčių vėjas. Nakties metu daug kur bus giedra, o ryte dangus apsiniauks. Įdienojus daugelyje šalies vietovių prapliups lietus. Vilniaus ir Kauno apylinkėse naktis bus žvaigždėta, o ryte rinksis debesys. Tuo metu bus apie 12–17 laipsnių šilumos. Po pietų nušniokš lietus, oras šils iki 23 laipsnių. Šiauliuose pirmoji paros pusė bus giedra, termometrai fiksuos 12–16 laipsnių. Įdienojus saulę slėps debesys, numatomi krituliai, vyraus 22 laipsnių šiluma. Pajūryje numatomas apniukęs dangus. Gausesni krituliai ir perkūnija prognozuojami antroje dienos pusėje. Nakties ir ryto valandomis bus apie 12–15, dieną apie 17 laipsnių šilumos.
2627fe1f.jpg
© Lina Latvienė | Varėna | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Šeštadienį pūs silpnas rytinių krypčių vėjas. Nakties metu daug kur gausiai lis, dieną krituliai išseks. Vilnių ir Kauną naktį merks lietus, bus apie 14–16 laipsnių šilumos. Įdienojus debesys šiek tiek praretės, tačiau vis dar trumpai palis. Termometrai tuo metu fiksuos 22 laipsnius šilumos. Šiauliuose debesys dangų gaubs pirmoje paros pusėje, tuo metu vyraus 14–16, dieną 22 laipsnių šiluma. Pajūryje , naktį ir ryte, vyraus debesuotumas, bus apie 14–15 laipsnių šilumos. Įdienojus debesys mažės, oras šils iki 20 laipsnių.   
Sekmadienį debesys bus mažesni, temperatūra kils dar aukščiau. Pūs gūsingas vakarinių krypčių vėjas. Vilniaus ir Kauno apylinkėse numatomas menkas debesuotumas. Naktį ir ryte bus apie 13–18, dieną apie 23–25 laipsnius šilumos. Šiauliuose pirmoji paros pusė bus giedra, termometrai rodys 12–15 laipsnių. Įdienojus oras šils iki 24 laipsnių. Pajūryje vyraus skaidrus dangus. Nakties ir ryto valandomis numatoma 13–15, dieną 17 laipsnių šiluma.
92418f8f.jpg
© Aušra Buivydienė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Gismeteo.lt

Dalintis:

Taip pat skaitykite
 

© Gismeteo