Orų prognozė: ruoškitės, artinasi karščio kulminacija

Šiandien išsisklaidžius rūkui ir debesims, daug kur numatoma graži ir karšta diena. Pūs silpnas rytinių krypčių vėjas, o trumpas lietaus galimas tik kai kur.
Vilniuje ir Kaune įdienojus temperatūra kils iki 27–28, Šiauliuose ir Panevėžyje iki 26 laipsnių. Pajūryje bus apie 23 laipsnius šilumos.
cfc81dc3.jpg
© Augustina Piečienė | Mosėdis Skuodo raj. | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Šeštadienį iš ryto vakariniuose šalies rajonuose kai kur praslinks trumpas lietus, o popietinėmis valandomis, vakarėjant orai keisis visur. Tuo metu jau daug kur atplauks audringi debesys: prapliups liūtys, grūmos perkūnija. Numatomas gūsingas pietryčių, pietų krypties vėjas.
Naktį temperatūra svyruos tarp 16–21 laipsnio. Dienos metu bus ypač karšta ir tvanku. Vilniuje ir Kaune oras įkais iki 32, šalies pietuose vietomis iki 33–34 laipsnių. Šiaulių ir Panevėžio apylinkėse bus apie 31, pajūryje apie 26 laipsnius karščio.
d309e64f.jpg
© Lina Latvienė | Varėna | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Nerami vietomis bus ir sekmadienio naktis: tęsis lietus, danguje blykčios žaibai. Temperatūra sieks 16–20 laipsnių.
Diena visiškai neprimins šeštadienį buvusios, mat dangumi slinks lietaus debesys, o temperatūra bus gerokai kuklesnė. Pasisuks vidutinio stiprumo vakarinių krypčių vėjas. Vyraus 18–22 laipsnių šiluma.
39d9c0db.jpg
© Liuda Mickutė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
2d5a6313.jpg
© Liuda Mickutė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Gismeteo.lt

Dalintis:

Taip pat skaitykite
 

© Gismeteo