Orų prognozė: prieš užgriūnant permainoms smogs 30 laipsnių karštis

Šiandien numatomi vasariškai šilti orai, vyraus permainingas debesuotumas. Daug kur trumpai lynos, o antroje dienos pusėje gausesni krituliai ir perkūnija numatomi rytų, šiaurės rytų Lietuvoje.
Vilniuje ir Kaune dieną bus apie 27, šalies pietuose apie 28 laipsnius karščio. Šiaulių ir Panevėžio apylinkėse temperatūra sieks 25 laipsnius šilumos. Prie jūros oras šils iki 22 laipsnių.
8fb35cab.jpg
Liuda Mickutė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Šeštadienį termometrų stulpeliai šoktels dar aukščiau, vietomis dieną oras įkais iki 31–32 laipsnių. 
Naktis dar bus ganėtinai rami, vietomis danguje blykčios žaibai. Daug kur išsilaikys 16–20 laipsnių šiluma. Ryto metu lietus kliudys vakarinius šalies rajonus ir palaipsniui keliaus gilyn į šalį.
10ee04ff.jpg
Agnė Burova | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Dieną Vilniuje bus apie 31, Kaune ir Panevėžyje apie 28–29 laipsnius karščio. Šiauliuose termometrai fiksuos 26, pajūryje 21 laipsnį šilumos. Daugelyje vietovių po truputį didės debesų gretos, o liūtys ir perkūnija daug kur pasirodys po pietų, vakarėjant. Įsismarkaus pietinių krypčių vėjas. Orai bus neramūs, tad būkite budrūs: saugokite save ir savo turtą, ypač jei stovyklausite gamtoje.
151ba42d.jpg
Augustina Piečienė | Mosėdis Skuodo raj. | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Sekmadienio naktį daug kur tęsis lietingi orai, ypač šalies rytuose, tačiau mažai kas keisis ir dieną – daugelyje rajonų toliau varvės dangus. Pūs vidutinio stiprumo pietų, pietvakarių krypties vėjas, Temperatūra kris žemyn, tad bus gaivu. Naktį teliks 12–17 laipsnių šilumos. Įdienojus temperatūra kils vos iki 17–20 laipsnių.  
Ateinančios savaitės pradžioje orai keisis mažai.
a6225b81.jpg
Liuda Mickutė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Gismeteo.lt

Dalintis:

Taip pat skaitykite
 

© Gismeteo