Orų prognozė: savaitgalį įvyks nedideli pokyčiai

Iki pat šios savaitės pabaigos didesnių pokyčių taip ir nesulauksime. Šiek tiek pradžiugins savaitgalis, kuomet oras bus vos šiltesnis, tačiau net ir tada danguje nestigs debesų, daug kur trumpai palis. 
Šiandien šalyje numatomas gūsingas šiaurės vakarų vėjas, vyraus permainingas debesuotumas, daug kur galimas trumpas lietus. Vilniuje ir Šiauliuose bus apie 19, Kaune apie 20 laipsnių šilumos. Panevėžyje ir prie jūros temperatūra sieks 18 laipsnių.
2f2751df.jpg
© Lina Latvienė | Varėna | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Ketvirtadienio naktį daug kur dangumi plauks debesys, lynos. Vyraus 10–15 laipsnių šiluma.
Dienos metu dar labiau įsismarkaus šiaurės vakarų vėjas. Daugelyje šalies vietovių debesys bus retesni, tik rytinėje šalies dalyje jų gretos bus gausesnės, čia pravers skėčiai. Didesnių pokyčių termometrų stulpeliuose neįvyks.
2a4783c5.jpg
© Augustina Piečienė | Mosėdis Skuodo raj. | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Penktadienio naktis bus rami, be žymesnių kritulių, suksis vakarų vėjas. Temperatūra svyruos tarp 8–12 laipsnių, prie jūros bus truputį šilčiau. 
Dieną numatomas nepastovus debesuotumas, daug kur trumpai palis, pūs gūsingas pietvakarių vėjas. Vilniuje ir Kaune oras šils iki 20, Šiauliuose ir Panevėžyje iki 19 laipsnių. Prie jūros bus apie 18 laipsnių šilumos.
fe6778bd.jpg
© Liuda Mickutė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Savaitgalį vėjas pamažu rims, o termometrų stulpeliai kils vos aukščiau, tačiau dangumi plauks debesys, tad trumpo lietaus ir vėl neišvengsime.
Gismeteo.lt 
Draudžiama GISMETEO paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse ar kitaip platinti ir kopijuoti be sutikimo. Jei sutikimas gautas privaloma nurodyti GISMETEO kaip informacijos šaltinį.
 

Dalintis:

Taip pat skaitykite
 

© Gismeteo