Nuo uragano „Irma“ besislepiančios papūgos tarp internautų sukėlė tikrą audrą FOTO

Siautulingoji „Irma“ užgriuvusi pietų Floridą privertė slėptis ir evakuotis daugybę žmonių, tačiau ne tik jiems teko ieškotis saugesnio prieglobsčio. Begalė gyvūnų taip pat papuolė į nepavydėtiną situaciją.
Štai, šių dviejų mažų papūgėlių nuotrauka internete sukėlė tikrą audrą. Užfiksuota kaip du maži permirkę paukšteliai glaudžiasi prie pastato lango 22 aukšte.
f2720cc1.jpg
© Laura Aguiar 
Šiuos bejėgius paukštelius pamatė ir užfiksavo viena šeima, kuri glaudėsi 22-ajame viešbučio aukšte Majamyje. Įkėlus nuotrauką į reddit.com tarp internautų užvirė tikras mūšis, vieni reikalavo tuoj pat nelaimėles papūgas įsileisti vidun, kiti abejojo ar atsidaro viešbučio langai, o treti liepė nesikišti į gamtos reikalus.
Gyvūnus saugojo kas kaip galėjo
Floridos zoologijos sodai nenutrūkstamai ruošėsi užgriūsiančiai stichijai jau iš anksto, kad būtų apsaugoti esami gyvūnai ir kad būtų įmanoma priglausti išgelbėtuosius. Taip pat buvo sukurtos specialios prieglaudos naminiams žmonių gyvūnams priglausti, kurie buvo palikti ar pasimetę.
Kol kas nėra aišku kaip stipriai nukentėjo laukinė gyvūnija, bet po uragano „Irma“ padėtis gali būti labai prasta, ypač egzotiškesnėse vietovėse, kur uraganas smogė stipriausiai. Vieni gyvūnai yra stipresni ir gali išverti tokias pragaištingas audras, tačiau dalis gyvūnijos nesugeba kovoti su tokia stichija.
Pavyzdžiui, kai kurie paukščiai nujaučia artėjančią grėsmę ir pasprunka prieš užgriūnant stichijai. Kita vertus, net spėję pasišalinti prieš uraganą kai kurie gyvūnai sugrįžę atgal į savo įprastines vietas gali susidurti su sunkumais dėl nuniokotų apylinkių, tokiu būdu nerasdami maisto. Labiausiai nukentėti gali nykstančios rūšys, migruojantys paukščiai, koraliniai rifai, voverės, jūrų vėžliai, žuvys, elniai ir kt.

Dalintis:

Taip pat skaitykite
 

© Gismeteo