Orų prognozė: savaitės pabaigoje į šalį veršis šaltesni orai

Šiltesniais ir sausesniais orais džiaugsimės ne taip ir ilgai. Išaušęs apniukęs pirmadienis buvo apgaulingas ir šiluma bei saulė pasirodė antroje dienos pusėje. Orai buvo gražūs, lepino beveik 20 laispnių šiluma, tad daugelis skubėjo pasidžiaugti šiuo metu įvairiomis spalvomis „liepsnojančia“ rudenine gamta.
f8382cac.jpg
© Lina Latvienė | Varėna | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Artimiausiomis dienomis saulės gal ir nebus daug, tačiau gausus lietus dar negresia, vyraus vidutiniškai šilti orai. Visgi, palaipsniui temperatūra kris. Savaitei baigiantis jau dažniau lynos, dėl žemesnės temperatūros jau kai kur gali pasirodyti ir viena kita šlapia snaigė. Savaitgalį šalį pasieks kur kas vėsesnių orų banga, tad naktimis temperatūra vietomis jau gali puoštis minusu.
Ką gi, diena po dienos vis artėjame link žiemos, o kol kas, kol vyrauja „auksinis ruduo“ skubėkite juo pasigrožėti.
b297848f.jpg
© Augustina Piečienė | Mosėdis Skuodo raj. | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Šiandien dieną dangų raizgys tankūs debesys, kurie praretės antroje dienos pusėje. Kai kur gali negausiai dulksnoti lietus. Pūs vidutinio stiprumo pietvakarių, vakarų krypties vėjas. Vilniuje, Šiauliuose ir prie jūros termometrai dieną fiksuos 15 laipsnių šilumos. Kaune ir Panevėžyje bus apie 16 laipsnių šilumos. Šiaurės rytiniuose šalies rajonuose temperatūra svyruos apie 13–14 laipsnių.
ec9cc4b2.jpg
© Liuda Mickutė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Trečiadienį orai žymiai nesikeis: danguje sukiosis debesys, sulauksime ir pragiedrulių, o kai kur krapnos lietus. Išsilaikys gūsingas vakarų krypties vėjas. Nakties metu vyraus ganėtinai šilti orai, temperatūra sieks 10–13 laipsnių. Dieną jau bus laipsniu kitu vėsiau nei antradienį. Vilniuje ir Kaune oras šils iki 14 laipsnių. Šiaulių ir Panevėžio apylinkėse bei prie jūros vyraus 13 laipsnių šiluma.
c4d22812.jpg
© Lina Latvienė | Varėna | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Per kitas paras temperatūra taip palaipsniui ir žemės, suksis rytų, šiaurės rytų krypties vėjas. Situacija danguje beveik nesikeis, o gausiau palis penktadienį, kai kur ir šeštadienį.
Pagal dabartinį prognozių modelį, savaitgalį į šalį veršis jau šaltesni orai. Dangus giedrinsis, oras sparčiai vės, tad naktimis temperatūra vietomis jau gali nukristi žemiau nulio, o dienomis nepasieks ir 10 laipsnių šilumos. 
4d0439a9.jpg
© Lina Stripeikienė | Sereikiai | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Gismeteo.lt
Draudžiama GISMETEO paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse ar kitaip platinti ir kopijuoti be sutikimo. Jei sutikimas gautas privaloma nurodyti GISMETEO kaip informacijos šaltinį.
 

Dalintis:

Taip pat skaitykite
 

© Gismeteo