Orų prognozė: pats metas ieškotis šiltesnių rūbų

Šiandien dieną šiauriniuose šalies rajonuose vyraus debesuotumas, numatomas nedidelis lietus, piečiau vyraus pragiedruliai, jų sulauks ir pajūris. Pūs gūsingas vakarų krypties vėjas.
Vilniuje, Kaune ir prie jūros oras šils iki 14–15 laipsnių. Šiaulių ir Panevėžio apylinkėse bus apie 13 laipsnių šilumos. Saulėčiausia ir šilčiausia bus šalies pietuose, čia vietomis temperatūra kils iki 17 laipsnių.
1eb3eeae.jpg
© Lina Latvienė | Varėna | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Ketvirtadienį jau bus vėsiau. Nakties metu vietomis negausiai palis, kai kur suboluos rūkas. Vyraus 4–9 laipsnių šiluma. Vėsiausia bus šiauriniuose šalies rajonuose, čia temperatūra svyruos vos apie 1–3 laipsnius šilumos, vietomis šiaurės vakaruose gali būti ir apie nulį.
Dieną daug kur numatomas ganėtinai giedras dangus, suksis silpnas rytų, šiaurės rytų vėjas. Vilniuje, Kaune ir pajūryje temperatūra sieks 11–12, Šiaulių ir Panevėžio apylinkėse 10 laipsnių šilumos.
fd58dc0d.jpg
© Liuda Mickutė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Penktadienis bus apniukęs. Naktį be žymesnių kritulių, o dieną jau daug kur nuvilnis lietus. Nakties metu vyraus 3–8, įdienojus 8–13 laipsnių šiluma.
1d6089ee.jpg
© Augusina Piečienė | Mosėdis Skuodo raj. | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Šeštadienį šalį merks lietus. Antroje dienos pusėje oras pradės sparčiai vėsti, pakils šiaurės rytų vėjas. Sekmadienio naktį vietomis temperatūra jau kris žemiau nulio, diena bus saulėta, bet žvarbi – termometrai fiksuos kuklią šilumą.
1959ff27.jpg
© Gintaras Stanelis | Šiaulių raj. | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Gismeteo.lt
Draudžiama GISMETEO paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse ar kitaip platinti ir kopijuoti be sutikimo. Jei sutikimas gautas privaloma nurodyti GISMETEO kaip informacijos šaltinį.
 

Dalintis:

Taip pat skaitykite
 

© Gismeteo