Orų prognozė: jau tuoj užgrius pokyčiai – teks išskleisti skėčius

Šiandien išsilaikys ramūs, be gausių kritulių orai. Pūs nesmarkus pietryčių krypties vėjas. Dangų gaubs debesys, kai kur galimi nedideli ir trumpi pragiedrėjimai.
Įdienojus Vilniuje ir Kaune bus apie 8, Šiauliuose ir Panevėžyje apie 7 laipsnius šilumos. Prie jūros vyraus 9 laipsnių šiluma.
7348d639.jpg
Augustina Piečienė | Mosėdis Skuodo raj. | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Ketvirtadienį jau sulauksime permainų. Nakties metu dar be žymesnių kritulių, tačiau dieną jau daugelyje šalies vietovių silpnai palis.
Naktį vyraus apniukęs dangus, išsilaikys nestiprus pietryčių vėjas. Ryto metu kai kur jau truputį lynos. Temperatūra svyruos tarp 1–5 laipsnių šilumos, o auštant vietomis bus apie nulį.
Dienos metu suksis gūsingas pietų, pietvakarių krypties vėjas, o šalies dangumi plauks negausiu lietumi besitaškantys debesys. Oras bus vėsesnis. Vilniuje ir Šiauliuose dieną termometrai fiksuos 5, Kaune ir Panevėžyje 6 laipsnius šilumos. Pajūryje oras šils iki 8 laipsnių.
84137dc6.jpg
Lina Latvienė | Varėna | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Penktadienį daug kur lis, ypač vakarinėje šalies dalyje. Įsismarkaus pietų, pietvakarių vėjas, temperatūra kils truputį aukščiau.
Savaitgalį oras pamažu vės, pūs gūsingas vėjas. Vyraus nepastovus debesuotumas, vėl nuvilnis lietus, tačiau vietomis galimi ir mišrūs krituliai.
fe664668.jpg
Augustina Piečienė | Mosėdis Skuodo raj. | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
2ed8d575.jpg
Liuda Mickutė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Gismeteo.lt
Draudžiama GISMETEO paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse ar kitaip platinti ir kopijuoti be sutikimo. Jei sutikimas gautas privaloma nurodyti GISMETEO kaip informacijos šaltinį.
 

Dalintis:

Taip pat skaitykite
 

© Gismeteo