Orų prognozė: vėl pasirodys nemalonus vėlyvo rudens veidas

Nuo šiandien šalyje vis dažniau varvės dangus, bus vėjuota. Savaitgalį galime sulaukti ne tik lietaus, bet ir mišresnių kritulių. 
Šiandien dangų gaubs debesys, vietomis dulksnos lietus. Dienos metu sustiprės pietų krypties vėjas. Vilniuje ir Kaune vyraus gausus debesuotumas, po pietų, pavakare negausiai lynos. Įdienojus vyraus 5 laipsnių šiluma. Šiauliuose temperatūra svyruos apie 4–5 laipsnius šilumos. Saulę slėps debesys, truputį palis. Pajūryje dangus varvės dažniau, bus apie 8 laipsnius šilumos. Numatomas gūsingas vėjas.
fbea2bb1.jpg
© Augustina Piečienė | Mosėdis Skuodo raj. | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Penktadienį krituliai bus gausesni, ypač vakarinėje šalies dalyje. Pūs apysmarkis pietvakarių krypties vėjas. Vilniaus ir Kauno apylinkėse įkyriai lynos. Naktį bus apie 4–5, dieną apie 6–7 laipsnius šilumos. Šiauliuose protarpiais palis. Naktį vyraus 4, įdienojus 6 laipsnių temperatūra. Pajūryje numatomi lietingi ir vėjuoti orai. Temperatūra svyruos apie 9–10 laipsnių šilumos. 
1cedf7a4.jpg
© Onutė Butauskienė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Šeštadienį vėjas įsismarkaus dar labiau. Nakties metu daug kur palis gausiau. Dieną numatomi pragiedruliai ir nedidelis lietus, išskyrus vakarinę šalies dalį, kur palis gausiau. Antroje dienos pusėje oras pamažu vės. Vilniaus ir Kauno apylinkėse nakties ir dienos temperatūra skirsis mažai. Naktį vyraus apniukęs dangus lis, bus apie 5 laipsnius šilumos. Dienos metu debesys jau mažės, tad dažniau nušvis saulė, tačiau protarpiais negausiai dar palis. Temperatūra svyruos apie 5–6 laipsnius, o vakarėjant sparčiai žemės. Šiauliuose bus apie 4 laipsnius šilumos. Vyraus nepastovus debesuotumas, protarpiais nuvilnis lietus. Pajūrį talžys smarkus vėjas, merks krituliai. Temperatūra sieks 6–7 laipsnius šilumos.
eb284a07.jpg
© Marytė Protasevičienė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Sekmadienį vėjas bus truputį ramesnis, oras atvės. Dangumi ir toliau plauks debesys, tačiau lietų jau paįvairinti gali ir mišresni krituliai. Vilniuje ir Kaune didžiąją paros dalį vyraus gausus debesuotumas ir krituliai: lietus, šlapdriba. Vilniuje naktį bus apie 1–2, dieną apie 3–4 laipsnius šilumos. Kaune naktį vyraus 3, įdienojus 5 laipsnių šiluma. Šiauliuose nakties metu krituliai bus negausūs, termometrai rodys 1–2 laipsnius šilumos. Dieną oras šils iki 4 laipsnių. Pajūryje numatomas permainingas debesuotumas, protarpiais palis. Naktį bus apie 5, dieną apie 7 laipsnius šilumos.
0a1e474d.jpg
© Gražvilė Vaitiekūnienė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
7fee830e.jpg
© Lina Latvienė | Varėna | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Gismeteo.lt
Draudžiama GISMETEO paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse ar kitaip platinti ir kopijuoti be sutikimo. Jei sutikimas gautas privaloma nurodyti GISMETEO kaip informacijos šaltinį.
 

Dalintis:

Taip pat skaitykite
 

© Gismeteo