Orų prognozė: ramybės neduos vėjo, lietaus ir šlapdribos trijulė

Šiek tiek pasimėgavome rudenine ramybe ir nuo gausaus lietus, o šiomis dienomis ir vėl pateksime į kritulių ir vėjo gniaužtus. 
Šiandien šalyje dieną daug kur negausiai palis, numatomas gūsingas pietvakarių, pietų krypties vėjas. Antroje dienos pusėje vietomis šiaurės vakarų Lietuvoje numatomi pragiedruliai.
Dienos metu Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje oras šils iki 6, Kaune iki 7 laipsnių. Prie jūros bus apie 9–10 laipsnių šilumos.
143d7894.jpg
© Augustina Piečienė | Mosėdis Skuodo raj. | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Šeštadienio naktį šalyje lis intensyviau, vietomis kris šlapdriba. Temperatūra svyruos tarp 3–7 laipsnių šilumos.
Įdienojus vėjas įsismarkaus dar labiau, vyraus nepastovus debesuotumas. Dar daug kur palis, protarpiais ir šlapios snaigės pasirodys. Oras šilti neskubės. Vilniuje ir Šiauliuose termometrai fiksuos 5, Kaune ir Panevėžyje 6 laipsnius šilumos. Pajūryje temperatūra sieks 7 laipsnius šilumos.
6b318682.jpg
© Lina Latvienė | Varėna | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Sekmadienį orai dar labiau vės, jau dažniau sulauksime mišresnių kritulių. Ryto metu vairuojantiems derėtų būti atsargiems, keliai gali būti pasidengę plikledžiu.
Nakties valandomis temperatūra svyruos tarp 0–5 laipsnių šilumos. Šilčiausia bus pajūryje. Gausesni krituliai naktį numatomi šiaurės vakariniuose šalies rajonuose.
Dieną daugelyje vietovių protarpiais palis, kai kur ir šlapdriba pasirodys. Kiek gausesnis lietus vyraus vakarų Lietuvoje. Tačiau vienur kitur dar ir saulė pro debesis spės šyptelti. Pūs apysmarkis pietvakarių vėjas. Vilniuje ir Šiauliuose bus apie 4, Kaune ir Panevėžyje apie 5 laipsnius šilumos. Prie jūros oras šils iki 6–7 laipsnių.
e06ec0f9.jpg
© Marytė Protasevičienė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Gismeteo.lt
Draudžiama GISMETEO paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse ar kitaip platinti ir kopijuoti be sutikimo. Jei sutikimas gautas privaloma nurodyti GISMETEO kaip informacijos šaltinį.
 

Dalintis:

Taip pat skaitykite