Orų prognozė: artinasi žiemiškesni orai

Baigiantis savaitei orai pamažu atvės, debesys vis dažniau taškysis ne tik lietumi, bet ir šlapdriba, o kai kur ir negausiu sniegu. Ateinančią savaitę į šalį plūstels šaltesni orai. 
Šiandien dieną per šalį keliaus krituliai, po kurių vietomis galimi ir pragiedruliai. Pūs gūsingas pietvakarių, vakarų krypties vėjas. Vilniuje bus apie 5, Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje apie 6 laipsnius šilumos. Prie jūros oras šils iki 8–9 laipsnių.
ff63bf1a.jpg
© Lina Latvienė | Varėna | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Šeštadienį orai bus vėsesni, išsilaikys apysmarkis pietvakarių, pietų krypties vėjas. Nakties metu daug kur vyraus nedidelis debesuotumas, o temperatūra svyruos apie 0–3 laipsnius šilumos, vietomis formuosis plikledis. Pajūryje išsilaikys 7 laipsnių šiluma, galimas nedidelis lietus ir smarkus vėjas. 
Dieną lietingiausia bus pajūryje, šiaurės vakarų Lietuvoje, vėjas įsismarkaus dar labiau. Likusioje šalies dalyje numatomas nepastovus debesuotumas, kai kur negausiai palis. Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje temperatūra kils iki 4, Kaune iki 5 laipsnių. Prie jūros vyraus 7 laipsnių šiluma.
b324ced8.jpg
© Augustina Piečienė | Mosėdis Skuodo raj. | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Sekmadienis šalyje bus niūrus ir šlapias, vis dažniau kris mišrūs krituliai. Pūs gūsingas pietų krypties vėjas, o šiluma dar labiau sumažės. Nakties metu vietomis spustels –1 laipsnio šaltukas, temperatūra daug kur svyruos apie 0–3, pajūryje apie 5 laipsnius šilumos.
Dieną Vilniuje ir Kaune bus apie 4, Šiaulių ir Panevėžio apylinkėse apie 3 laipsnius šilumos. Pajūryje temperatūra kils iki 6 laipsnių.
9bed0d4d.jpg
© Lina Stripeikienė | Sereikiai ​​ | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Ateinančią savaitę temperatūra smuks dar žemiau, šalį pasieks jau žiemiškesni orai. Vis dažniau pasnigs, naktimis šals, o dienomis termometrai fiksuos vos vieną kitą laipsnį šilumos.
e853a653.jpg
© Liuda Mickutė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Gismeteo.lt
Draudžiama GISMETEO paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse ar kitaip platinti ir kopijuoti be sutikimo. Jei sutikimas gautas privaloma nurodyti GISMETEO kaip informacijos šaltinį.
 

Dalintis:

Taip pat skaitykite
 

© Gismeteo