Vėl užfiksuota Lochneso pabaisa: tai jau rekordinis kartas šiais metais

Pranešimų apie pastebėtą Lochneso pabaisą skaičius šiais metais laužo rekordus ir jau pasiekė devynis.
Diana Turner, iš Mičigano, JAV, stebėjo tiesioginę ežero vaizdo transliaciją, kuri skenuoja vandenį netoli Urkvuharto pilies, kuri laikoma neva tai dažniausiai Nesės lankoma vieta. Būtent čia ji ir sako pastebėjusi keistus vandenyje vykstančius reiškinius, skelbia dailymail.co.uk. 
Keli naujausi pastebėjimo atvejai buvo fiksuoti toje pačioje vietoje ir tą pačią popietę, kuomet apie keistą judėjimą vandenyje pranešė ir moteris iš JAV.
6d807a5b.jpg
© Diana Turner 
Gary Campbell, Oficialaus Lochneso pastebėjimų registro vadovas teigė, kad šiais metais fiksuotų pastebėjimų skaičius yra didžiausias per šį amžių.
Skelbiama, kad vis daugiau žmonių ieško šios mįslingosios Nesės.
Kiek anksčiau, Rebecca Stewart ir jos vyras Paul spalio 2 d. tapo septintuoju šių metų Lochneso pabaisos pastebėjimo atveju. Ponia Stewart iš  Chadderton, Oldamo apylinkių, Lankašyre, nufotografavo ir apie penkias minutes stebėjo didžiules pelekų formas. Tą patį matė ir jos vyras.
Visgi, Campbell pabrėžia, kad dauguma pranešimų apie neva tai pastebėta pabaisą yra atmetami ir į jo registrą nepatenka, nes gali būti logiškai paaiškinami ir nereiškia Nesės pasirodymo. Būtent Campbell sukūrė oficialų registrą ir Nesės pasirodymus fiksuoja jau 21 metus. 
aa08885f.jpg
© Getty Images 
Nuo tol Campbell užregistravo jau daugiau nei 1800 Lochneso pabaisos pastebėjimo atvejų.
Remiantis „Google“ duomenimis, kas mėnesį informacijos apie Lochneso pabaisą yra ieškoma apie 200000 kartų, o dar 120000 kartų bandoma rasti informacijos ir apgyvendinimo galimybių netoli Lochneso.
Taigi, kad ir kiek metų bepraeitų, panašu, kad ši paslapčių gaubiama būtybė ir toliau visus traukte trauks prie garsiojo ežero ar bent jau prie tiesioginių transliacijų internete.

Dalintis:

Taip pat skaitykite
 

© Gismeteo