Orų prognozė: ruduo nepasiduoda – grįžta šiluma ir ne tik

Po šaltesnės savaitės pradžios, kuomet jau ilgėliau laikėsi šaltukas, o vietomis apylinkes papuošė ir sniegas, grįžta šiltesni orai – ruduo rankų nenuleidžia. Tačiau ne tik termometrų stulpeliai kils aukščiau, bet ir dažniau varvės dangus, ypač savaitgalį. Taip pat pūs gūsingas vėjas. 
5aa6b215.jpg
© Augustina Piečienė | Mosėdis Skuodo raj. | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Šiandien šalyje bus debesuota su pragiedruliais, rytinėje šalies dalyje vietomis dieną galimi negausūs krituliai. Pūs gūsingas pietų krypties vėjas. Vilniuje debesys truputį pasitaškys lietumi, bus apie 2–3 laipsnius šilumos. Kaune įdienojus debesys skirstysis, oras šils iki 4 laipsnių. Šiauliuose taip pat numatomi pragiedruliai, termometrai fiksuos 3 laipsnius. Pajūryje smarkus vėjas praskirstys debesis, temperatūra kils iki 7–8 laipsnių.  
42ca725f.jpg
© Lina Latvienė | Varėna | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Penktadienį bus šilčiau. Nakties metu nedideli krituliai pasieks šiaurės vakarų, šiaurės Lietuvą. Dieną vyraus nepastovus debesuotumas, vietomis truputį palis. Pūs vidutinio stiprumo pietų krypties vėjas. Vilniuje vyraus debesuotumas. Naktį bus apie 3, dieną apie 5 laipsnius šilumos. Kaune danguje sukiosis nedideli debesys. Naktį temperatūra sieks 3–4 laipsnius šilumos. Įdienojus oras šils iki 6 laipsnių, po pietų truputį palis. Šiauliuose bus debesuota su pragiedruliais, retkarčiais debesys pasitaškys negausiu lietumi. Naktį bus apie 3, dieną apie 5 laipsnius šilumos. Pajūryje temperatūra svyruos apie 8 laipsnius, čia dangus varvės dažniau.
81fbedb7.jpg
© Liuda Mickutė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Šeštadienį temperatūra kils dar aukščiau, daug kur palis, pūs pietinių krypčių vėjas. Vilniaus ir Kauno apylinkėse temperatūra svyruos apie 5–6 laipsnius šilumos. Dangų gaubs debesys, protarpiais lynos. Šiauliuose gausesni krituliai numatomi naktį ir antroje dienos pusėje. Temperatūra sieks 5–7 laipsnius šilumos. Pajūryje bus apie 7–8 laipsnius šilumos, dangumi plauks lietumi besitaškantys debesys. 
34652ea1.jpg
© Augustina Piečienė | Mosėdis Skuodo raj. | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Sekmadienis bus apniukęs, vėl daug kur nuvilnis lietus, pūs smarkesnis pietvakarių vėjas. Vakarėjant orai jau vės. Vilniuje ir Kaune dažnai varvės dangus. Temperatūra sieks 5–7 laipsnius šilumos, o vakare po truputį atvės. Šiauliuose temperatūra svyruos apie 5 laipsnius. Dažniau lynos pirmoje paros pusėje. Vakarėjant debesys sklaidysis, temperatūra kris. Pajūryje gausiau palis nakties ir ryto metu, bus apie 7 laipsnius šilumos. Įdienojus galimi pragiedruliai, nedidelis lietus. Vyraus 6 laipsnių šiluma, bus vėjuota.
Gismeteo.lt
Draudžiama GISMETEO paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse ar kitaip platinti ir kopijuoti be sutikimo. Jei sutikimas gautas privaloma nurodyti GISMETEO kaip informacijos šaltinį.
 

Dalintis:

Taip pat skaitykite
 

© Gismeteo