Orų prognozė: beveik 10 laipsnių šiluma laikysis tik vieną dieną

Šiandien šalyje orai beveik primins pavasarį. Temperatūra vietomis šoktels beveik iki 10 laipsnių. Kai kur numatomi pragiedruliai, tad pradžiugins saulės spinduliai. Nedidelis lietus nuvilnis pajūryje, šiaurės vakariniuose ir šiauriniuose šalies rajonuose. Vienas kitas lietaus debesis gali prasmukti ir giliau į šalį, tačiau tai tebus menka dulksna. Visgi, vėjas nebus šiandien malonus – vyraus gūsingas pietų, pietvakarių krypties vėjas,  stipriausias jis bus pajūryje, ypač vakare.
Vilniuje, prie jūros ir šalies pietuose oras šils iki 8, Kaune temperatūra gali pakilti ir iki 9 laipsnių. Šiaulių ir Panevėžio apylinkėse bus apie 7, šiaurės rytiniuose šalies rajonuose apie 5–6 laipsnius šilumos.
e6592fd6.jpg
© Lina Latvienė | Varėna | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Trečiadienį šiluma sparčiai trauksis iš šalies. Nakties metu vyraus vėjuoti orai, ypač prie jūros. Mišrūs nedideli krituliai numatomi šiaurės vakarų, šiaurės Lietuvoje ir prie jūros. Vietomis formuosis plikledis. Temperatūra svyruos tarp 0–4 laipsnių šilumos. 
Dieną nedideli mišrūs krituliai praslinks tik kai kur, vyraus nepastovus debesuotumas. Oras šilti neskubės, o antroje dienos pusėje debesys sparčiai skirstysis, į šalį plūs šaltukas. Pūs vidutinio stiprumo pietvakarių krypties vėjas.
Vilniuje ir Kaune bus apie 3, Šiauliuose ir Panevėžyje apie 1–2 laipsnius šilumos. Prie jūros vyraus 4 laipsnių temperatūra.
5d1bfd16.jpg
© Augustina Piečienė | Mosėdis Skuodo raj. | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Ketvirtadienio naktis daug kur bus giedra, šals stipriau – iki –5–1 laipsnio, pajūryje bus apie nulį. Dieną sustiprės pietų, pietvakarių krypties vėjas, daug kur kris mišrūs krituliai: šlapdriba, sniegas. Vyraus vos 0–2 laipsnių šiluma.
50737d5c.jpg
© Liuda Mickutė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Gismeteo.lt
Draudžiama GISMETEO paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse ar kitaip platinti ir kopijuoti be sutikimo. Jei sutikimas gautas privaloma nurodyti GISMETEO kaip informacijos šaltinį.
 

Dalintis:

Taip pat skaitykite
 

© Gismeteo