Orų prognozė: šiluma pasitrauks, užgrius sniegas

Artimiausiomis dienomis tarpusavyje vis keisis rudeniški ir žiemiški orai, tad bus visko.
Vakarykštė šiluma jau teliko tik prisiminimuose, o šiandien šalyje orai bus šaltesni. Dėl smarkaus vėjo ir drėgmės artimiausiomis dienomis jutiminė temperatūra bus gerokai žemesnė nei termometrų rodmenys.
66d96836.jpg
© Lina Latvienė | Varėna | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Šiandien didesnė mišrių kritulių tikimybė vyraus vakarų, šiaurės vakarų Lietuvoje ir vietomis šiauriniuose šalies rajonuose. Likusioje šalies dalyje vyraus pragiedruliai, kurių vakarėjant tik daugės, tuo metu oras sparčiau atšals, keliai gali būti slidūs, tad būkite atidūs. Pūs gūsingas pietvakarių krypties vėjas.
Dienos metu Vilniuje ir Panevėžyje bus apie 2, Kaune apie 3 laipsnius šilumos. Šiauliuose temperatūra svyruos apie 1, pajūryje apie 4 laipsnius šilumos.
a0dc78d2.jpg
© Augustina Piečienė | Mosėdis Skuodo raj. | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Ketvirtadienio naktį šaltukas sustiprės, naktis daug kur bus giedra, tad žvaigždėtas dangus puikiai tiks Geminidų meteorų lietui stebėti. Temperatūra svyruos tarp –5–1 laipsnio šalčio, žemiausiai temperatūra kris rytiniuose šalies pakraščiuose. Pajūryje bus apie nulį, Kuršių nerijoje vyraus 1–2 laipsnių šiluma. 
Dieną į šalį plūstels krituliai, daugiausiai sniegas, vietomis jis bus gausus. Suksis smarkus pietryčių krypties vėjas. Temperatūra daug kur svyruos apie nulį, vietomis termometrai fiksuos vos vieną kitą laipsnį šilumos. Visgi, jutiminė temperatūra bus gerokai žemesnė ir sieks –4–2 laipsnius šalčio.
Vilniuje ir Kaune įdienojus bus apie 1, pajūryje apie 2–3 laipsnius šilumos. Šiauliuose išsilaikys –1 laipsnio šaltukas, Panevėžyje bus apie nulį.
1bb9a76d.jpg
© Liuda Mickutė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Penktadienį daug kur vėl numatomi mišrūs krituliai, vietomis bus slidu. Temperatūra bus vos laipsniu kitu aukštesnė.
Gismeteo.lt 
Draudžiama GISMETEO paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse ar kitaip platinti ir kopijuoti be sutikimo. Jei sutikimas gautas privaloma nurodyti GISMETEO kaip informacijos šaltinį.
 

Dalintis:

Taip pat skaitykite