Orų prognozė: plūstels galinga sniego banga

Šiandien iš vakarų į šalį vėl plūstelės sniegas, šlapdriba. Gausiausi krituliai vyraus šiaurės vakariniuose šalies rajonuose. Pūs gūsingas pietinių krypčių vėjas, tad  vietomis gali kilti ir pūga. Vilniuje ir Kaune gausesni krituliai pasirodys po pietų. Dieną vyraus 1 laipsnio šiluma. Šiaulius sniegas pasieks antroje dienos pusėje, čia temperatūra sieks nulį. Pajūryje įdienojus bus apie 2, o po pietų jau apie 4 laipsnius šilumos. Numatomas stiprus vėjas, mišrūs krituliai.
54606f5d.jpg
Augustina Piečienė | Mosėdis Skuodo raj. | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Penktadienio naktį daug kur ir toliau kris krituliai. Antroje nakties pusėje gausiausi jie bus šiaurės vakarų, šiaurės Lietuvoje. Įdienojus trumpi krituliai ir vėl praslinks pro šiaurės vakarinius, šiaurinius šalies rajonus, daug kur bus pragiedrulių. Vakarėjant gausesnių kritulių juosta apims pietinę ir rytinę šalies dalį. Išsilaikys gūsingas pietinių krypčių vėjas. Vilniaus ir Kauno apylinkėse temperatūra svyruos apie 1–2 laipsnius šilumos. Įdienojus galimi pragiedruliai, o  gausesni mišrūs krituliai numatomi naktį ir antroje dienos pusėje. Šiauliuose bus apie 0–1 laipsnį šilumos. Naktį pasnigs, dieną galimi pragiedrėjimai. Pajūryje temperatūra svyruos apie 3 laipsnius šilumos. Pirmoje paros pusėje numatomas gausesnis lietus, šlapdriba. Vėliau krituliai nebus gausūs.
da1b3b2e.jpg
Lina Latvienė | Varėna | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Savaitgalį bus vėsiau, o kritulių mažiau
Šeštadienį dar bus sniego, bet negausaus ir kai kur. Pietvakarių krypties vėjas pamažu rims, išskyrus pajūryje. Vilniuje ir Kaune bus apie 0–1 laipsnį šilumos, vyraus nedidelis sniegas. Šiauliuose be žymesnių kritulių, temperatūra svyruos apie –1 laipsnį šalčio. Pajūryje gūsingas vėjas neš šlapdriba ir lietumi besitaškančius debesis. Temperatūra sieks 3–4 laipsnius šilumos.
1c7842d9.jpg
Liuda Mickutė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Sekmadienį pietvakarių vėjas rims dar labiau, sustiprės šaltukas, o kelios snaigės pasirodys tik kai kur. Vilniuje naktį temperatūra kris iki –2 laipsnių, dieną bus apie nulį. Protarpiais negausiai pasnigs. Kaune naktį spustels –1 laipsnio šaltukas. Įdienojus pro debesis trumpai gali žvilgtelti saulė, oras šils iki 1 laipsnio. Šiauliuose dangų gaubs debesys, kritulių tikimybė maža. Vyraus –1–0 laipsnių temperatūra. Pajūryje numatomas nepastovus debesuotumas, vyraus mišresni krituliai, temperatūra svyruos apie 2–3 laipsnius šilumos.
Laukiame jūsų nuotraukų gismeteo.orai@gmail.com
bc4fba32.jpg
Marytė Protasevičienė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
436eca14.jpg
Mindaugas Marcinkevičius | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
dba82594.jpg
Marytė Protasevičienė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Gismeteo.lt 
Draudžiama GISMETEO paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse ar kitaip platinti ir kopijuoti be sutikimo. Jei sutikimas gautas privaloma nurodyti GISMETEO kaip informacijos šaltinį.
 

Dalintis:

Taip pat skaitykite